İnternet sorunu

Arkadaşlar bi arkadaşımın bilgisayarına format attım.Arkadasım ile interneti ortak kullanıyoruz.Modem bende.Onun bilgisayarına format attıktan sonra internete giremiyor.Ben internete girebiliyorum.Onun bilgisayarına bağlantıyı felan tanıtmamızmı gerek öyleyse nasıl yapabilirim? Yada sorun nerde.
Öneriler lütfen.

Arkadaşlar bi arkadaşımın bilgisayarına format attım.Arkadasım ile interneti ortak kullanıyoruz.Modem bende.Onun bilgisayarına format attıktan sonra internete giremiyor.Ben internete girebiliyorum.Onun bilgisayarına bağlantıyı felan tanıtmamızmı gerek öyleyse nasıl yapabilirim? Yada sorun nerde.
Öneriler lütfen.

modeme kablolu mu kablosuz mu bağlanıyorsunuz?
ethernet kartının sürücülerini yüklediniz mi?

Modem kablolu.Arkadaşımın elinde tüm program cd lerini yükledim.Onlarda kamera,antivirüs,motherboard felandı.

modem kablolu.arkadaşımın elinde tüm program cd lerini yükledim.onlarda kamera,antivirüs,motherboard felandı.

Koruma kalkanını kapatın. Internete girin. Sonra tekrar koruma kalkanını açın. Ben öyle yapınca oluyor. Sebebini bilmiyorum :D

Olayı kale kapısı gibi düşünün. Sizi tanırsa kapıdaki micro efendi giriş çıkışlarda kolaylık sağlar. Sizi nasıl tanıyabilir peki? En kolayı içeriden çıkarken ben buradayım demek.

Diğer türlü siz dışarıdan içeri girmeye çalışırken micro efendi soft efendiye dışarıdan birisi gelmek istiyor izin vereyim mi diye sormuyor bile...

O nedenle önce kalkanları kapatırsanız çıkarken sizi micro efendi görür.

Bilmem anlatabildim mi :D

Ama ben bundan olduğunu sanmıyorm.İnternete girmeye çalıştığımda direk sayfa görüntülenemiyor diyor.Yani birşey eksik sanki.Dediğiniz gibi bu ethernet sürücüsünü yükledimmi bilmiyorm.Yani bu ayrı bir cd mi.Yoksa bişeyin içindemi

arkadaşım pc format attıktan sonra pcnin kendi cdleri vardır o cdleri yüklemen gerek pc cdlerini tak internet ayarlarını yükle

Forum istatistikleri

Konular
128,350
Kullanıcılar
450,202
Son üye
fredyss1

Yeni konular

Geri