İnatçı Sistem Hoparlörü (Çözüldü 82. mesaj)

Kardeşim senin bu sistem hoparlörü ile nedir alıp veremediğin 🤪 Aranızda çok ciddi bir ilişki var Allah ayırmasın :) kolay gelsin başarılar dilerim
Resimdeki parça gerçekten nankör bir parçaymış çünkü sistem hoparlörü ile melodi çalmayı yıllar önce yaşadığım üzücü bir olaydan dolayı bırakmış olmama rağmen sanki akıllanmamışım gibi birkaç ay önce sistem hoparlörü ile melodi çalmaya tekrar başladım.

IMG_20230927_095129.jpg

Müzik yada nota çalmada sistem hoparlorunu kullanmanın artisi nedir?

Konunuzu uzun zamandır okuyorum ama avantaj kısmı nedir anlayamadım.
Amacım sadece sistem hoparlörü ile melodi çalan yabancı YouTuberlara özendiğim için sistem hoparlörü ile melodi çalmaktı ve bunu Türkiye'de yapan ilk kişi olmak istemiştim (bu arada mesajlarımdan birisindeki resimde bulunan sistem hoparlörü masaüstü bilgisayarıma ait ve söz konusu sistem hoparlörünü 5 ay önce monte ettim).

Bizlerle de paylaş biz de duyalım
Dizüstü bilgisayarım (videoda masaüstü bilgisayarın solunda bir kısmı görünen bilgisayar) ile 2 yılda (hatta hâlen) yapamadığım şeyi masaüstü bilgisayarımın (daha doğrusu önceden kardeşimin olan masaüstü bilgisayarının) anakartına sistem hoparlörünü monte ettikten yaklaşık 2 saat sonra yapmış olmam ve bunun üzerinden 5 aydan fazla bir süre geçmesi.

Ayrıca size sistem hoparlörü ile melodi çalmak konusunda yaşadığım sistem hoparlörü ile ilgili üzücü bir olaydan (telif kazasından) dolayı aktif olarak ilgilenmediğimi ve yaşadığım travmayı hâlen atlatamadığımı söylemek zorundayım.

Son düzenleme:
Ayrıca size sistem hoparlörü ile melodi çalmak konusunda yaşadığım sistem hoparlörü ile ilgili üzücü bir olaydan (telif kazasından) dolayı aktif olarak ilgilenmediğimi ve yaşadığım travmayı hâlen atlatamadığımı söylemek zorundayım.

Geçmiş olsun Allah şifa versin

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri