İş bulma ve işsizlik sorunu hakkında ki görüşleriniz.

GUNAY ELEKTRIK

Paylaşımcı üye
Saygı değer üstadlarım aziz meslektaşlarım iş bulamama ile karşı karşıya bulsakta maaşları alamama gibi bir durum var. Kalifiye eleman sıkıntısından bahsediliyor lakin 35-40 yaş üzerinide işe almıyorlar. Peki bu kalifiye elemanları kim veya kimler yetiştirecek? Bu konu yüksek huzurlarınıza sunulur:

Sayın c.berkan canı gönülden kutlar başarılar dilerim. Ne mutlu sana iş bulmuşsun. C.B. seçiminden bugüne kadar işsiz geziyorum. Müracaat etmediğim yer kalmadı. Meslektaşlarımada ricada bulundum ama nafile. Allah'tan hayırlısı bakalım ne olacak.

Sayın c.berkan canı gönülden kutlar başarılar dilerim. Ne mutlu sana iş bulmuşsun. C.B. seçiminden bugüne kadar işsiz geziyorum. Müracaat etmediğim yer kalmadı. Meslektaşlarımada ricada bulundum ama nafile. Allah'tan hayırlısı bakalım ne olacak.
ben yövmiye ye gittim 2 yıl kadar robot montaj işleri kompanzasyon işleri en son işler tamamen durdu çok şükür şimdi iş buldum kablo fabrikasın da

Bu ömür böyle yitip geçti yazık oldu . Şimdi forum kuralı var malüm. Birde adab-ı muaşeret. Canınızı hiç sıkmayın sevgili meslektaşım ,Umutsuzluk yok herşey çok güzel olacak

Saygı değer üstadlarım aziz meslektaşlarım iş bulamama ile karşı karşıya bulsakta maaşları alamama gibi bir durum var. Kalifiye eleman sıkıntısından bahsediliyor lakin 35-40 yaş üzerinide işe almıyorlar. Peki bu kalifiye elemanları kim veya kimler yetiştirecek? Bu konu yüksek huzurlarınıza sunulur:
Selamlar.
Her şey gönlünüzce olsun.

Yaramı deşme uzun zaman sonra bir iş buldum kaynakta yapıyorum hava tesisatı da üretim de de çalışıyorum kabul etmesem işe almayacaklardı ama ne yapmam lazımsa yaparım demekten başka çarem kalmamıştı.
hepimiz 6 ay iş bulamadığımızda aynı hale gelmekteyiz. Düşüncenizi çok iyi anlıyorum.

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri