Yunusjdj

Üye
Eliktrik elektronik meslek mezunuyum ESHOT elektronik kart tamiri üzerine staj yaptım sonra özel sektörde 4 yine elektronik kart tamiri üzerine çalıstım sonra özel sektör işi bıraktım askeri ücret altında aldıgım için ve sonra iş arama sürecim basladı 1 yılır işsizim.

Elektronik kompenet bilgim var.
Elektronik kompenet saglamlık kontrolü yapmayı bilrim.
Ölçü aleti kullanmayı bilrim.
Bilgisiyar anlarım.

Buna ragemn iş bulamıyorum bulsamda 2 kuruş para veriyorlar

Eliktrik elektronik meslek mezunuyum ESHOT elektronik kart tamiri üzerine staj yaptım sonra özel sektörde 4 yine elektronik kart tamiri üzerine çalıstım sonra özel sektör işi bıraktım askeri ücret altında aldıgım için ve sonra iş arama sürecim basladı 1 yılır işsizim.

Elektronik kompenet bilgim var.
Elektronik kompenet saglamlık kontrolü yapmayı bilrim.
Ölçü aleti kullanmayı bilrim.
Bilgisiyar anlarım.

Buna ragemn iş bulamıyorum bulsamda 2 kuruş para veriyorlar
Kart tamiri için kendi donanımınız yok mu ?

Lehim istasyonun , ölçü aletin , osiloskopun vs kendi ekipmanların yok mu kart tamiri için ? Hayata bir yerden başlamak lazım. Bugün üç olur , yarın beş olur . Direk beşten başlamayı beklemek vakit ve ömür kaybından başka birşey değil. Cebi boş, gönlü hoş beklemektense bir yandan çalışıp bir yandan başka imkanlara bakmak daha mantıklı.

Lehim istasyonun , ölçü aletin , osiloskopun vs kendi ekipmanların yok mu kart tamiri için ? Hayata bir yerden başlamak lazım. Bugün üç olur , yarın beş olur . Direk beşten başlamayı beklemek vakit ve ömür kaybından başka birşey değil.
Malasef yok maddi olarak çok sıkıntıda olan biriyim.

Maddi olarak gücüm olsa küçük Bi iş yeri açamayan çalısırdım 😪

Malasef yok maddi olarak çok sıkıntıda olan biriyim.

Maddi olarak gücüm olsa küçük Bi iş yeri açamayan çalısırdım 😪
Online olarak youtube üzerinden kart tamiri yapan bir sürü eleman var . Belli bir kullanıcı sayısını aşanlara da sponsor olarak bir sürü ekipman da geliyor . Bu işi yapmaya işyeri falan da lazım değil. Evinde kendine küçük bir çalışma ortamı kurabilirsin . 5000-6000 lira ile mütevazı bir çalışma masası kursan ki cep telefonu parası bile değil en azından kısa vadede boş durmaktan belki cep harçlığını çıkarır hem de mesleğini unutmazsın.

Online olarak youtube üzerinden kart tamiri yapan bir sürü eleman var . Belli bir kullanıcı sayısını aşanlara da sponsor olarak bir sürü ekipman da geliyor . Bu işi yapmaya işyeri falan da lazım değil. Evinde kendine küçük bir çalışma ortamı kurabilirsin . 5000-6000 lira ile mütevazı bir çalışma masası kursan ki cep telefonu parası bile değil en azından kısa vadede boş durmaktan belki cep harçlığını çıkarır hem de mesleğini unutmazsın.
Dogru söylüyorsunuz hocam bişeler denemem lazım Thanks

Arkadaşlar Almanya da saatlik net 20 Euro ya elektrikerhilfe yani çırak kalfa düzeyinde eleman dahi bulunamıyor. Bu sayfada teknik olarak çok şeyden istifade ediyorum. İlgimi çekti neden Almanya da yada başka bir Avrupa ülkesini düşünmüyorsunuz

Arkadaşlar Almanya da saatlik net 20 Euro ya elektrikerhilfe yani çırak kalfa düzeyinde eleman dahi bulunamıyor. Bu sayfada teknik olarak çok şeyden istifade ediyorum. İlgimi çekti neden Almanya da yada başka bir Avrupa ülkesini düşünmüyorsunuz
Hiç bir tanıdıgim bel kuruş param yok ayagım kayarsa ailemle çok agır yük olurum dil yok

Forum istatistikleri

Konular
128,207
Kullanıcılar
449,987
Son üye
mavcil19

Yeni konular

Geri