ücretsiz plc kursu kağıthane

i.paşalı

Üye
kağıthane profilo teknik meslek lisesinde plc ve kumanda sistemleri başlıklı kurs açılacaktır fakat öğrenci sayısı 8 de kaldığı için başlıyamıyor başvuru sayısı 18 i bulduğunda derslere başlanacaktır ilgilenen arkadaşlara duyrulur ÖNEMLİNOT :kayıt yaptırmak isteyen öğrencilerin ÇALIŞMIYOR olması gerekiyor aksi taktirde kayıt yapılamıyor yapılmış olsa bile sertifika alamıyorlar

ben adana da ikamet etmekteyim kurs tarihleri hakkında bilgi verebilirsen katılabilirim.

yanlış anlaşıldı galiba kurs istanbul kağıt hanede :)

anlaşıldı birader istanbula gidilemiyor mu ??

merhaba kursta s7300 mü var ve tarihleri nedir. nasıl başvuracağım. ve be çalışıyorum sertifika da önemli değil uyarsa katılmak isterim....

evet var schneider ve siemens plc ve otomasyon ekipmanları ve yazılımı konu alınacaktır. 18 kişilik kadro tamamlandığında kurs başlayacaktır.şu anki kadromuz 15 tir.son 3 öğrenci katıldığında kurs başlayacaktır.

ya peki okuyan öğrenciler katılabilir mi birde kursun saatleri hakkında bilgi verir misinz?

ya peki okuyan öğrenciler katılabilir mi birde kursun saatleri hakkında bilgi verir misinz?
okuyan öğrenciler konusunu bilmiyorum ama bu tip kurslarda kurs saatleri hafta sonu oluyor ve hafta içi olursada saat 18.00 den sonra başlıyor

kurs hakkında detaylı bilgi için hemen bu sayfadaki ulaş adlı arkadaşın vermiş olduğu linki (ücretsiz plc otomasyonkursu)tıklayın ilgili sayfaya aktarılacaksınız sayfada irtibat telefonları ve aranan şartlar yazmaktadır

Forum istatistikleri

Konular
128,302
Kullanıcılar
450,141
Son üye
Rmzn44

Yeni konular

Geri