ücret talep etmeksizin otomasyon konusunda beni yetiştirecek firmalar arıyorum

Dönüş yapan oldumu acaba.

Kendım muhendısım. Okul durumumda ders durumumda ıyı. Fakat pratık ıle uygulama bambaska seylerdır. bende yenı yenı bakınıyorum umarım sorun yasamam.

arkadaşlar merhaba,

gebze tarafında oturan veya yol sorunu olmayan otomasyon ve endüstriyel elektrik panoları üzerine bilgi sahibi olmak isteyen bu işe gönül veren bir kişiye yardımcı olabilirim

yanlış anlaşılmamak için söylüyorum; çalıştırmayacağım sadece yanımda yaptığım işleri izleyerek ve sorarak öğrenmesine yardımcı olacağım. arzum, bunu iş ararken geçirdikleri boş vakitlerini teknik bilgilerle değerlendirmelerini sağlamak ilgilenen olursa özgeçmişini e-posta atsın

istanbul küçükçekmece avcılar beylikdüzü tarafında oturan yada gelebilecek enaz lise mezunu işi öğrenmeye hevesli arkadaşlar iletişime geçsin.iki elemanımda askere gitti birde gitmek üzere dolayısıyla yetiştireceğim eleman lazım.ağırlıklı olarak otomasyon sistemleri plc kontrollu sistemler ve endüstriyel kontrol. meslek lisesinde okuyan yada bitirmiş tercihimdir.
[email protected]

Son düzenleme:
ist. avrupa yakası b.paşa çevresinde ikamatgah eden istekli arkadaşlar irtibata geçebilir. detaylar konuşulur.
0554 567 22 64

Bende Bursa Uludağ Elektronik mühendisliğinde okuyorum otomasyon sistemleri hakkında bana bursada yardımcı olabilecek,gerekirse part time çalışabileceğim bi yer arıyorum.Yardımcı olacak abilerimin bana özel msj atarsa sevinirim.

ben şuan böyle bir yerdeyim ama ücret almıyorm. ücret almadan her sabah gelmesi çok kötü :) İşin abartılacak zor bir yanı yok. piyasadada çok rahat öğrenilir. mühendislik bir yanı pek yok

ÇAKAR ELEKTRİK OTOMASYON
Merhaba makine otomasyonu ve otomatik kumanda plc sıstemleri pano montajında çalısacak eleman aramaktayız yerimiz bayrampaşadadır
tel 0212 482 40 45

Selçuk e

CV Gönderdim ama hala bi ses çıkmadı keşke olumlu veya olumsuz bişe söyleseydiniz..

uzun zaman oldu ama ben sizden mail almadım yada ulaşmadı bi sorun oldu. tekrar denemeniz birşey değiştirir mi bilmem ama ben hala aynı fikirdeyim...

Forum istatistikleri

Konular
128,353
Kullanıcılar
450,210
Son üye
İsmlll

Yeni konular

Geri