ücret talep etmeksizin otomasyon konusunda beni yetiştirecek firmalar arıyorum

MERHABALAR BEN ÖMER AYBERK CEVAHİR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TEKNİK BİLİMLER M.Y.O KONTROL VE OTOMASYON 2 SINIF ÖĞRENCİSİYİM.
OTOMASYON YAZILIMLARI(SCHNEİDER ELEKTRİK PLC,PANEL,SÜRÜCÜLER v.b),PANOLARI VE CİHAZLARI KONUSUNDA TEMEL BİLGİM OLMASINA RAĞMEN PROFESYONEL BAZDA BİR BİLGİYE SAHİP DEĞİLİM.
EĞER MÜMKÜNSE BOŞ ZAMANLARIMDA KENDİMCE ÜCRET TALEP ETMEKSİZİN OTOMASYON ELEMANI YETİŞTİRMEK İSTEYEN FİRMALAR VEYA PİYASADA BU İŞLERİ YAPAN KİŞİLER VARSA BU MESLEĞİ ÖĞRENMEK İSTİYORUM.BU KONUDA KIRKA YAKIN OTOMASYON FİRMASINA BAŞVURU YAPMAMA RAĞMEN HİÇ BİR YANIT ALAMADIM.BU FİRMALAR DENEYİMLİ ELEMAN ARAMAKTALAR FAKAT OTOMASYON ALANINDA YETİŞMİŞ PEK ELEMAN BULAMAZLAR. PEKİ BENİM GİBİ BU ALANDA YETİŞMEK İSTEYEN BİNLERCE GENCİ YETİŞTİRMEDİKLERİ HALDE PİYASADAN NASIL OTOMASYON KONUSUNDA DENEYİMLİ ELEMAN TALEP EDEBİLİRLER Kİ? İŞTE BU KONUDA SİZİN GİBİ FİRMALARIN BİZE DESTEK ÇIKIP DENEYİMLİ BİRER OTOMASYON ELEMANI OLMAMIZ İÇİN ONAYAK OLMANIZ GEREKMELİ. YOKSA BEN VE BENİM GİBİ GENÇLER PİYASA DENEYİMİNDEN YOKSUN BİRER VASIFSIZ BİREY DURUMUNA GELECEĞİZ.BU AYNI ZAMANDA ÜLKEMİZEDE BİRER ZARAR NİTELİĞİ TAŞIMAKTADIR. BU KONU HAKKINDA EN KISA ZAMANDA CEVABLARINIZI BEKLİYORUM SAYGILARIMLA...
eposta [email protected]

Lütfen en kısa zamanda yardımlarınızı ve cevaplarınızı bekliyorum...

Sevgili ömer kardeşim bende seninle şuan aynı durumdayım. okulu bitirdim fakat iş bulamıyorum. 3 aydır boşum çoğu yere başvuru yaptım fakat dönen olmadı. En az 1 yıl tecrübe istiyolar. çok hevesliyim yapabileceğimede inanıyorum fakat iş verenler destek çıkmıyorlar ve bu durum benim canımı çok sıkıyor. bu siteye üye olan veya olmayan herkes gençlerin bu çağrısını duysunlar artık... Meslekten soğuycam artık valla :((

CV LERİNİZİ VE İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN. YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞACAĞIM.

[email protected]

Selçuk e

CV Gönderdim ama hala bi ses çıkmadı keşke olumlu veya olumsuz bişe söyleseydiniz..

istanbul dışında da bu tecrübeyi yaşamak istermısınız..vakıt ve durumunuz müsait mi ?

ben de sistem mühendisliğinin kontrol ve otomasyon opsiyonunu bitirdim ama iş bulamıyorum, zor...

selcuk bey bende gönderiyorum cw mı

istanbul dışında da bu tecrübeyi yaşamak istermısınız..vakıt ve durumunuz müsait mi ?
arkadaşlar bende TEKİRDAĞ / ÇORLU da ikamet etmekteyim Otomasyon sistemleri hakkında bilgi beceri eğitim paylaşacak arkadaşların msjlarını bekliyorum.İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim.

SAYGILARIMLA

mrh ömer bizde otomasyonda çalışacak eleman arıyoruz yetiştirilecek bi ara beni görüşelim 05324574268 ankarada yerimiz ostim

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,904
Son üye
teknikbilimlers31

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri