Üç fazlı Asenkron Motor (ASM)’un üç ayrı yerden elektriksel kilitlemeli kesik ve sürekli çalıştırılabildiği kumanda ve güç devresi çiziminde yardımcı

eren060606

Guest
Üç fazlı Asenkron Motor (ASM)’un üç ayrı yerden elektriksel kilitlemeli kesik ve sürekli çalıştırılabildiği kumanda ve güç devresini çizimi ve Üç fazlı ASM’un butonsal kilitlemeli kesik sürekli çalıştırılabildiği kumanda devresini çiziminde yardımcı olabilirmisiniz lütfen ilk defa katılıyorum bu siteye ? benim için çok önemli lütfen abilerim

Üç fazlı Asenkron Motor (ASM)’un üç ayrı yerden elektriksel kilitlemeli kesik ve sürekli çalıştırılabildiği kumanda ve güç devresini çizimi ve Üç fazlı ASM’un butonsal kilitlemeli kesik sürekli çalıştırılabildiği kumanda devresini çiziminde yardımcı olabilirmisiniz lütfen ilk defa katılıyorum bu siteye ? benim için çok önemli lütfen abilerim
Bu söylediklerin bir nokta icin internetten bulabilirsin . Bulamadım deme aramamışsındır bile eminim . Ondan sonra üç noktaya çoğaltırsın.

Bütün soruları bir günde mi verildi ve bir günde mi cevaplamanız bekleniliyor :oops:o_O inanılmaz!

3 ayrı noktadan uzaktan kumandalı olarak çizdim Güç devresini de kendin çizersin

Ekli dosyalar

• Çizim1.pdf
    53.5 KB · Görüntüleme: 33

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,607
Son üye
sinan343834

Yeni konular

Geri