Kontrol Kalemi

Filigran Eklemeyen En İyi YouTube Intro Yapma Programları

Filigran Eklemeyen En İyi YouTube Intro Yapma Programları

  Çoğu YouTube tanıtım oluşturucu yazılımı ücretlidir veya videolara filigran ekler. Intro oluşturucular içeriğinizi tutarlı hale getirmenin iyi bir yoludur. Ayrıca, kanal markanızı oluşturmanıza yardımcı olur.

  Bu nedenle, ihtiyaçlarınıza uygun filigran içermeyen ücretsiz bir giriş oluşturucu seçebilmeniz için en iyi hizmetlerin bir listesini yapmaya karar verdik. Size kolaylık sağlamak için çeşitli düzenleme araçları ve şablonları var.

  Kitlenizin ilgisini çekmek, içeriğinizi markalaştırmak, tutarlı ve daha çekici hale getirmek istiyorsanız, bir intro oluşturucu kullanmanızı öneririz. Animasyonlu bir giriş, genel görsel algıda büyük bir rol oynar ve bir videonun daha profesyonel görünmesine yardımcı olur.

   1-LightMV

  Filigransız bir intro yapımcısı arıyorsanız LightMV‘ye dikkat etmenizi öneririz. Bununla birlikte, sunulan şablonlardan birini kullanarak videolar ve tanıtımlar oluşturabilirsiniz. LightMV’ye Android ve iOS cihazlardan, Mac ve Windows bilgisayarlardan ve dizüstü bilgisayarlardan erişilebilir.

  Bu, sezgisel bir arayüze sahip ve birkaç dakika içinde klipler oluşturmanıza olanak tanıyan YouTube için en iyi ücretsiz video düzenleyicilerden biridir. LightMV acemiler için harika. Ücretsiz video giriş şablonları sayesinde şık içerikler oluşturabilirsiniz.

  2-InVideo

  Sosyal ağlar için bir YouTube intro oluşturucu ücretsiz çevrimiçi hizmeti mi arıyorsunuz? O zaman InVideo ihtiyacınız olan şeydir. Bununla markanızı geliştirmek için çeşitli videolar oluşturabilirsiniz. Resmi web sitesinde boş veya hazır şablonlar kullanarak videolar yapabilirsiniz.

  InVideo, çok hızlı bir şekilde çekici ve profesyonel videolar oluşturmaya yardımcı olduğu için pazarlama uzmanları tarafından sıklıkla kullanılır. Ayrıca, sunumlar ve slayt gösterileri oluşturabilirsiniz.

  InVideo’nun kullanımı son derece kolaydır. Video düzenleme becerisine sahip olmayanlar bile, hizmetin geniş işlevselliğini kullanarak herhangi bir görevin üstesinden kolayca gelebilir. Sadece iş için değil, yaratıcı klipler yapmak için de kullanabilirsiniz.

  3-Biteable

   

  Biteable, profesyonel kalitede videolar oluşturmanıza yardımcı olan ücretsiz bir YouTube tanıtım aracıdır. Sezgisel arayüzü sayesinde, acemi kullanıcılar bile özellikleriyle kolayca başa çıkabilir. Çok çeşitli giriş ve çıkış şablonları, hızla videolar oluşturmanıza ve bunları kanalınızda paylaşmanıza yardımcı olur. Tek yapmanız gereken istediğiniz şablonu seçip ihtiyaçlarınıza göre düzenlemek.

  Hem Biteable uygulamasını hem de çevrimiçi sürümünü kullanabilirsiniz. Biteable’ın ücretsiz sürümü, filigran içeren 10 adede kadar video oluşturmanıza olanak tanır. Filigrandan kurtulmak istiyorsanız premium planı satın almanız gerekir.

  5-Lumen5

  Lumen5, yapay zeka tarafından desteklenen ücretsiz bir giriş yapıcı, filigran içermeyen bir hizmettir. Listemizdeki en hızlı video yaratıcılarından biridir. Lumen, ilgi çekici video içeriği oluşturarak marka imajınızı geliştirmenize yardımcı olacak en iyi video düzenleme uygulamasıdır.

  Lumen5, sosyal ağlar, reklamlar ve hikayeler için yüksek kaliteli videolar oluşturmanıza olanak tanır. Herhangi bir özel beceriye sahip olmanız gerekiyor, yeni başlayanlar bile hızlı bir şekilde güzel bir intro oluşturabilir. Yapay zeka teknolojisinin uygulanması sayesinde hikayeye ve olaya odaklanabilirsiniz.

  Lumen5, iyi içerik oluşturmanıza ve onu öne çıkarmanıza yardımcı olacak, filigransız çevrimiçi ücretsiz, değerli bir YouTube intro oluşturucusudur.

  5-Fixpress

  Flixpress, çeşitli özellikler sunan filigran içermeyen ücretsiz bir intro oluşturucudur. Ayrıca YouTube Pro için animasyonlu videolar oluşturmaya da olanak tanır. Farklı renkler seçerek ve ses ekleyerek kişiselleştirebileceğiniz hazır şablonlarla video yapmak daha kolay.

  Platform özel beceriler gerektirmez ve bu nedenle onunla başa çıkma konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Flixpress’te ustalaşmak ve işlevselliğini öğrenmek fazla zaman almayacak. Bir video oluşturmak için sadece resim ve metin eklemeniz gerekir.

  7-Placeit

  Placeit, hazır şablonlar kullanarak videolarınızı oluşturmanıza ve markalamanıza olanak tanıyan, filigran içermeyen ücretsiz bir intro ve outro oluşturucudur.

  Birkaç dakika içinde, sosyal ağlarınızda veya YouTube kanalınızda paylaşılabilecek harika video içeriğiniz olacak. Geniş bir Placeit tanıtım kitaplığından bir şablon seçebilirsiniz.

  Bu kadar geniş bir şablon yelpazesiyle, deneme ve yaratıcılık için sonsuz olanaklara sahipsiniz. Hizmet, markanızı güçlendirmek için birçok özelliğe sahiptir.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ