Kontrol Kalemi

Entes Seminerleri Hız Kesmeden Devam Ediyor.

Entes Seminerleri Hız Kesmeden Devam Ediyor.

  Elektrik dünyasının öncü markalarından Entes Elektronik’in misyonu haline gelen/ misyon edindiği kompanzasyon alanındaki eğitimleri merkez bina ve yerel ofisler olmak üzere birden fazla lokasyonda tüm hızıyla devam ediyor. Düzenlediğimiz eğitim çalışmaları, partnerlerimize, iş ortaklarımıza ve elektrik sektörü çalışanlarına değer katmaya devam etmemizi sağlıyor. Her geçen gün artan talep ile de eğitim seminerlerimizin sektör için olan önemini daha iyi anlıyoruz.

  DSC_6087

  22 Mayıs ve 12 Haziran tarihlerinde Entes merkez binasında “Harmonik Filtreli, Statik Kontaktörlü Kompanzasyon” eğitimi ve “Enerji İzleme Uygulamaları ve Projelendirilmesi” konulu seminer düzenlendi. Seminer, İstanbul ve şehir dışından gelen Mühendisler, Taahhüt Firmaları ve ENTES Çözüm Ortaklarından oluşan toplam 250 kişinin katılımı ile gerçekleşti.

  Seminerlerin ilk bölümünde kompanzasyon problemleri ve çözüm önerileri ile birlikte Harmonikler ve zararları,  Harmonik Filtreli, Statik Kontaktörlü Kompanzasyon sistemlerinin tesislere sağladığı faydalar anlatıldı. Bunun yanında filtre hesapları konusunda ENTES yetkilileri tecrübelerini ve çözüm önerilerini paylaştı.

  Seminerlerin ikinci bölümünde; “Enerji Analizörleri, Enerji Yönetimi ve Enerji Verimliliği’’ ile ilgili bilgiler verilerek ENTBUS Enerji İzleme Yazılımı anlatıldı. 

  seminer

  ENTES’in yeni ürünleri ve aynı zamanda Türkiye’de bir ilk olan Plug&Meter Teknolojisi hakkında ve Yeni Nesil Şebeke Analizörleri MPR- 2 /3 / 4 Serisi uygulama alanları hakkında bilgiler verildi.

  Seminerler sonunda fabrika gezisi düzenlendi. Ayrıca izleme odasından Türkiye’nin çeşitli illerine ENTBUS yazılımı üzerinden canlı bağlanılarak katılımcılar bilgilendirildi.

  Fabrikamızda düzenlenen seminer sonrasında tüm katılımcılar ile birlikte tekne gezisinde keyifli vakit geçirildi.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ