Kontrol Kalemi

Daha Sağlıklı Atıştırmalıklar İçin Karaca Airfryer Pro Cook ile Tanışın!

Daha Sağlıklı Atıştırmalıklar İçin Karaca Airfryer Pro Cook ile Tanışın!

  Airfryer ya da hava fritözleri, son zamanların en çok sözü edilen mutfak cihazları arasında! Karaca Airfryer Pro Cook, birden fazla pişirme moduyla birçok avantaj sağlayan modeller içerisinde öne çıkanlardan. Karaca Airfryer Pro Cook, pratik kullanımıyla her türlü gıdayı pişirmenizi sağlıyor. Az yağ ile ya da yağsız sağlıklı yemekler yapmak Karaca Airfryer Pro Cook ile artık çok kolay.

  Karaca Airfryer Pro Cook ile Neler Yapılabilir?

  Karaca Airfryer Pro Cook ile et, sebze, atıştırmalık, sulu yemek, hamur işi, tatlı gibi birçok yemek çeşidini pişirebilirsiniz. Mangal tadında kırmızı et, tavuk, balık gibi et yemekleri yapabilirsiniz. Yemeklerinizi ısıtabilir, dondurulmuş gıdalarınızı çözülmesinde kullanabilirsiniz. Kış hazırlığı için uygun fonksiyonları bulunan Karaca Airfryer Pro Cook ile saatlerce uğraşmadan kurutulmuş domates hazırlayabilirsiniz. Fırında yapabileceğiniz her türlü tarifi Karaca Airfryer Pro Cook ile rahatlıkla yapabilirsiniz. Patates, soğan, kereviz, kuşkonmaz, patlıcan gibi pişirme süreleri farklı olan sebzeleri cihazı ayarlayarak kolayca pişirebilirsiniz. Yumurtalı ekmek, Fransız tostu gibi kahvaltılıklar için bile kullanabilirsiniz.

  Karaca Airfryer Pro Cook’un Avantajları Nelerdir?

  Kullanıcıların mutfakta geçirdikleri zamanı ve harcadıkları çabayı en asgariye indiren Karaca Airfryer Pro Cook ile lezzetli, daha düşük kalorili ve sağlıklı tarifler hazırlayabilirsiniz. Karaca Airfryer Pro Cook hava sirkülasyonu sayesinde yiyeceklerin içini ve dışıni eşit şekilde pişirir. Birden fazla pişirme moduyla pratik kullanım sağlar. Üzerinde bulunan gösterge paneliyle pişirme ısısını ve süresini takip edebilirsiniz.

   Pişirme süresini istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Kısa sürede ve az elektrik tüketimiyle fırın lezzetinde yemekler yapabilirsiniz. Patates kızartması, soğan halkası, peynir çubuğu, dondurulmuş gıdaları, atıştırmalıkları mutfağınızı kirletmeden yapabilirsiniz. Yemeklerinizi hijyenik şekilde hazırlayabilirsiniz. Pişirme işlemi bittikten sonra otomatik olarak kapandığından gönül rahatlığıyla güvenli şekilde kullanabilirsiniz.

  Karaca Airfryer Pro Cook Nasıl Kullanılır?

  Cihazı kullanmaya başlamadan önce kullanım kılavuzunu okuyarak genel özelliklerini öğrenebilirsiniz. Karaca Airfryer Pro Cook, mutfak tezgahında kullanılan elektrikle çalışan bir mutfak gereci olduğudan, lavabo ve musluktan uzak bir yerde, kenarında boşluklar olacak şekilde konumlandırılmalıdır. Hava boşluğunda hava giriş çıkışını sağlayacak şekilde boşluk olmasına dikkat etmelisiniz. Kullanmaya başlamadan önce bütün kablolarını ve aparatlarını kontrol etmeli, hasar varsa kullanmamalısınız. Bütün aparatlarının düzgün bir şekilde yerleştirildiğinden emin olmalısınız. Üzerinde bulunan ambalaj, koruma bantları, etiketlerini çıkardıktan sonra kullanmaya başlamasınız. 

  Boş pişirme haznesini ana üniteye yerleştirdikten, başlat düğmesine bastıktan sonra 3 dakika kadar ısınmasını bekleyin. Hazırladığınız malzemeleri hazneye koyduktan sonra uygun pişirme modunu seçin. Pişirme modunu seçtikten sonra süreyi dilediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Yiyeceklerin eşit şekilde pişmesi için haznesini ara ara çıkararak sallayabilirsiniz. Pişirme işlemi bittikten sonra cihazdan uyarı sesi gelir. Pişen yiyecekleri fırın eldiveni ya da silikon uçlu maşa yardımıyla alabilirsiniz. Ne pişireceğinize karar veremiyorsanız Karaca’daki  Airfryer yemek tariflerine göz atabilirsiniz.

  Karaca Airfryer Pro Cook Nasıl Temizlenir?

  Sağlıklı ve pratik şekilde yemekler hazırlamanıza imkân veren Karaca Airfryer Pro Cook ile yemek yaparken minimum düzeyde yağ kullanıldığı için temizlenmesi de oldukça kolaydır. Pişirme işlemini bitirdikten sonra cihazınızın fişini çekin ve soğumaya bırakın. Çıkarılabilen parçaları elde veya bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. Elde yıkayacaksanız yumuşak bir bez veya sünger yardımıyla fazla kimyasal içermeyen bulaşık deterjanı kullanabilirsiniz. Ovma teli veya sert süngerler cihaza zarar vereceğinden kullanmamalısınız. Yağ toplayıcı, ev yemeği tenceresini bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. Pişirme haznesine yapışan yemek kalıntıları varsa bir miktar sıcak su ekleyip bekletebilir, yumuşaması sağlayabilirsiniz. Sert sünger ve telle ovarak zorlamamalısınız. Cihazınızın çıkarılabilen parçalarını çıkardıktan sonra iç ve dış kısmını nemli bir bez yardımıyla silerek temizleyebilirsiniz.

  Siz de mutfağınızda devrim yaratacak ve Karaca Airfryer Pro Cook fritözü edinmek istiyorsanız Karaca internet sayfasını ziyaret edebilir, Airfryer tarifleri ile hayatınıza lezzet katabilirsiniz. 

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ