Kontrol Kalemi

Anne ve babalar VİKO ile daha rahat

Anne ve babalar VİKO ile daha rahat

  Hayata kolaylık katan tasarımlarıyla VİKO, grup prizlerde güvenlik için aranan bir özellik olan çocuk korumasını, yeni ürünü Multi-let ile standart olarak sunuyor. Çocuk korumalı Multi-let ile artık anne ve babalar, grup priz kullanmak zorunda oldukları alanda çok daha rahat ediyor.

  Elektrik anahtarı ve priz sektörünün lideri VİKO, hayatı kolaylaştıran bir yeniliğe daha imza attı. VİKO, çok fonksiyonlu tasarımı, güvenlik ve kaliteyi bir araya getirerek Multi-let’i üretti. Özel tasarımı ve askı aparatıyla Multi-let Grup Prizler, ihtiyaca göre bir yüzeye sabitlenebilme ya da asılarak kullanılma özelliğiyle evde, ofiste, atölyede ve şantiyede güvenlik ve kullanım kolaylığı sunuyor.

  İstenilen yere sabitleniyor, kolayca gizleniyor…

  VİKO’nun en yeni ürünlerinden Multi-let Grup Prizler, pratik askı aparatı ile size kullanım konforu sağlıyor. Askı aparatı üzerinde bulunan kılavuz pimi Multi-let üzerindeki yuvalardan birine hizalayıp, hafifçe bastırdığınızda Multi-let dilediğiniz yere asılmaya hazır hale geliyor.  Kablo karmaşasını gözünüzden uzaklaştırmak için Multi-let’i masanızın altına ya da duvara sabitleyebilirsiniz. Yüzeye montaj için, askı aparatının deliklerini kullanarak istediğiniz yüzeye monte edip, ardından Multi-let’i askı aparatına yerleştirip hafifçe bastırmanız yeterli. Çok fonksiyonlu askı aparatı üzerindeki özel tasarım tırnaklar Multi-let’in kenarlarındaki yüzeye geçerek güçlü bir sabitleme sağlıyor ve sadece siz istediğinizde bırakmak üzere, Multi-let’i sıkı bir şekilde tutuyor. Multi-let grup prizler ayrıca ışıklı açma/kapama düğmesi ile kullanım konforu ve enerji tasarrufu sunuyor. Multi-let’in bir diğer özelliği ise arka kısmında daha güvenli kablo montajı için kapaklı özel bir bölüm bulunması. Sadece bu bölümü açarak kablo montajlarını kolayca gerçekleştirmek mümkün oluyor. Multi-let, güvenli bir kullanım için sağlam içyapısıyla zorlu kullanım koşullarında üst seviyede dayanıklılık gösteriyor. İsteğe bağlı sunulan 1 metre kısa kablo ile Multi-let, kablo karmaşasına da son veriyor.

  Çocuk korumasıyla içiniz rahat ediyor…

  Hayata kolaylık katan tasarımlarıyla VİKO, grup prizlerde güvenlik için aranan bir özellik olan çocuk korumasını, yeni ürünü Multi-let ile standart olarak sunuyor. Çocuk korumalıMulti-let ile artık anne ve babalar, grup priz kullanmak zorunda oldukları alanda çok daha rahat ediyor. VİKO Multi-let Grup Prizler; ihtiyacınıza tam olarak cevap verebilmek için anahtarlı ve anahtarsız olarak 2’li, 3’lü, 4’lü, 5’li ve 6’lı ürün seçeneklerin yanı sıra kablosuz (klemensli) ya da 1, 2, 3 ve 5 metre kablolu alternatifleri ile satışa sunuluyor. Tüm ürünler siyah ve beyaz renk alternatifleriyle beğeninize sunuluyor.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ