Kontrol Kalemi

ABB, InLine II dikey sigortalı yük ayırıcıları için Türkiye’den rekor sayıda sipariş aldı.

ABB, InLine II dikey sigortalı yük ayırıcıları için Türkiye’den rekor sayıda sipariş aldı.

  ABB, Türkiye genelinde dağıtım panolarında kullanılmak üzere 41.800 adet yenilikçi InLine II dikey sigortalı yük ayırıcısı için bugüne kadarki en büyük siparişini aldı.

  Söz konusu sipariş, Türkiye’de elektrik dağıtım şirketlerinin, ülkenin elektrik dağıtım şebekesinde mümkün olan en yüksek istikrar ve güvenliği sağlamak için gerekli tedbirleri alma yönündeki kararlılığını gösteriyor.

  Rekor sipariş, Türkiye’nin en büyük elektrik panosu üreticilerinden, tüm ülkeye elektrik dağıtımı sağlayan 21 özel şirkete destek olan Çağdaş Pano tarafından verildi. ABB, 2017 boyunca teslimatların sorunsuz ve zamanında yürütülmesini sağlamak için onlarla ortak oldu.

  ABB Anadolu ve Karadeniz Bölge Satış Müdürü Ender Oktayer şunları söyledi: “Bu büyüklükte bir sipariş, müşterilerin ABB’nin teknolojisine ve teslimat kalitesine güvenini göstermektedir. ABB InLine II dikey sigortalı yük ayırıcı, dağıtım panoları için en uygun çözümü sunar; insanlara, minimum düzeyde kesintiyle maksimum güvenli güç dağıtımında çalışma olanağı sağlar. Türkiye’nin elektrik dağıtım şirketlerine hizmet etmek üzere seçilmekten gurur duyuyoruz.”

  ABB InLine II dikey sigortalı yük ayırıcı, elektrik dağıtım şebekelerini daha istikrarlı, işletme ve bakım işlemlerini daha basit ve daha güvenli hale getirmek için tasarlanmıştır. Dikey sigortalı yük ayırıcılar yalıtım, performans ve güvenlik için yüksek gereksinimleri karşılayan EN / IEC 60947-3 standardına uygun olarak test edilmiştir.

  InLine II, iki farklı model olarak mevcuttur: Azaltılmış derinliği (121 mm) sayesinde alan tasarrufu için ZLBM ve arkadaki akım trafolarının kolay entegrasyonu için ZHBM. Yatay ve dikey montajlar için uygundur; çok çeşitli aksesuarlar ve kablo terminalleri – cıvatalar veya V-kelepçeler – esnek kurulum sağlar.
  Akıllı iletişim yardımı ile sigortalarla ilgili durum bilgisi, herhangi bir arıza durumunda veya sigortalar patladığında sinyal veren elektronik sigorta izleme (EFM) modülünden kolayca görülebilir.

  Çağdaş Pano Genel Koordinatörü Sefer Yüksel ve Genel Müdürü Mehmet Karabulut şunları söylemiştir: “Bu önemli sipariş, elektrik dağıtım şirketlerinin ABB’nin teknoloji ve kalitesine olan güvenlerinin bir göstergesidir. Dikey sigortalı yük ayırıcıları temel güvenlik ekipmanlarıdır. Enerji şirketleri ABB logosunun ne anlama geldiğini takdir etmektedirler: zaman kazanmak için daha iyi tasarımlar ve kaliteye derin bir bağlılık.”

  Daha fazla bilgi için;
  Ülke Kurumsal İletişim Departmanı – ABB Türkiye
  Contact Center; 0850 333 111 222
  [email protected]

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ