Kontrol Kalemi

ABB Ability Electrical Distribution Control System Lansmanı.

ABB Ability Electrical Distribution Control System Lansmanı.

  ABB Elektrifikasyon Ürünleri Bölümü, ABB Ability Electrical Distribution Control System platformunun tanıtımını iki farklı organizasyonla Kozyatağı Hilton ve Gebze Ramada otellerinde gerçekleştirdi.

  ABB Elektrifikasyon Ürünleri Global Devre Kesici Ürün Müdürü Nicola Scarpelli ve ABB Türkiye Devre Kesici Ürün Pazarlama Uzmanı Aslı Yağlı tarafından gerçekleştirilen lansmanda proje firmaları, endüstri alanındaki son kullanıcı firmalar ve ana müteahhit firmaları yer aldı.

  ABB Ability dijital ürün ve çözümlerinin bir parçası olan Electrical Distribution Control System, genel özellikleri, sistem mimarisi, kullanıcılara sağladığı avantajları ile tanıtıldı. Sistem mimarisi örnek lansman panosu üzerinde incelendikten sonra ilgili web sitesi üzerinden mevcut tesislere erişilerek platform tüm detayları ile katılımcılara aktardı

  ABB Ability EDCS bir elektrik sistemini izlemek, optimize etmek ve kontrol etmek için tasarlanmış yenilikçi bulut-bilgi işlem tabanlı bir platformdur. ABB Ability EDCS, bir tesisteki alçak gerilim elektrik ekipmanlarını Nesnelerin İnternetine bağlar ve müşterilere sistem performansını bütünüyle geliştirmek için gerçek zamanlı bilgi ve geçmiş trendleri sunar. Bu platform ayrıca raporlama fonksiyonları, dokümanlara anında erişim ile varlıkların uzaktan teşhis edilmesi gibi özelliklerle bakımın daha basit ve daha etkili olmasını sağlar.

  İlk kez 2016 yılında Hannover’de Ekip SmartVision olarak piyasaya sürülmüştür ve ABB Ability platformu altında elektrik dağıtım çözümünün daha geniş bir potansiyelini karşılayacak şekilde yeniden isimlendirilmiştir.

  Bilgi için:

  ABB Türkiye Kurumsal İletişim Departmanı

  Tel: +90- 0 850 333 1 222

  [email protected]

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ