IBM ANA KART SORUNU

mmertel77

Üye
Slm arkadaşlar elimde bir IBM anakart var CPU su üzerinde fakat kasadan gelen POWER,RESET,LED ve benzeri soketlerin yerlerini bulamıyorum eski bir anakart olduğu için kartın üzerinde de yazmıyor. Bu konuda bana yardım edebilecek arkadaşların yardımlarını bekliyorum şimdiden teş.

eski tip anakartlarda power soketi doğrudan güç kaynağına giriyor üzerinden 220 v geçiyor. böyle bir şey olmasın. ne tip birşey yazmamışsın

Arkadaşım öncelikle ilgilendiğin için teşekkür ederim. Senin dediğin kendinden butonlu powerları biliyorum bu bendeki öyle değil. Anakartın üzerinde de doğrudürüz bir şey yazmıyor fakat internetten araştırdığım kadarı ile gitti gidiyor sitesinde aynı kartın satıldığını gördüm adam kartın ismini '' IBM P6 2001 SOKET 478 P4 ANAKART SD-R (F209)'' olarak girmiş. Bu isimle internette pek bilgi bulamadım. Yardımcı olabilirsen çok sevinirim.

modelini verdiğin anakartın pin bağlantısını işaretledim oraya yapıcan buton bağlantısını pin bağlantıları var gösterdiğim kısımda anakart üzerinde çok küçük yazı ile yazar hangi butonun nereye bağlanacağı

Forum istatistikleri

Konular
128,189
Kullanıcılar
449,957
Son üye
sezercakmak

Yeni konular

Geri