Panasonic mdda153a1a Serisi Sürücü Yardım

davut 28

Üye
selam arkadaşlar bir adet panasonic mdda153a1a serisi sürücü var sürücüye enerji verir vermez eror 14 veriyo over-current protection diye arıza veriyo her yerine baktım bu sürücünün motoruna başka sürücü bayladım motorda sorun yok modülden şüpeleniyom ama modülü söktüm üskapğı açılıyo herhangi siyahlanma yada kısa devre yok ölçümlerde bilgisi olan arkadaşlar yardım

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
daha önce panasonic ürünlerde çalışmadım ama Çin yapımı bir üründe benzer bir hata alıyorduk, cihaz içinde ki akım koruma sersörleri(Hall Current Sensörleri) arızalı çıkmıştı, fazlarda ki baralardan gelen çubuklarda olan yuvarlak akım trafosu gibi bir aletti kontrol etmende fayda var.

Arızanın sebebi donanımsal..Bence servisine yollayın

Igbt veya akım trafosunda sorun olabılır isterseniz yardımcı olabılırız. 0(216) 473 49 36 Fatek otomasyon Dinçer Aynacı

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri