TECO A510 Sürücü Hakkında

sahinler64

Üye
Slm Arkadaşlar.
Ben Bu Gün TECO A510 Sürücü Aldım. Bununla Vinç Uygulaması (Halat Yardımıyla Yük Kaldırıp İndirme) Yapacağım. Bu Konuda Pek Bir Bilgim Yok. Ama Kısa Bir İnceleme Yapıp Sürücüyle Motoru İleri Geri Çalıştırabildim. Bu İşi Yapabilmek İçin Parametrelerde Değişiklik Yapmak Gereklimi. Tork İhtiyacı Duyarmıyım ve Bu Sürücüde Tork Ayarı Yapabilirmiyim vede Bu Ayar ne Olmalı. Yada Ne Bileyim Aklıma Gelmiyor. Bu Sürücüyle Vinç Uygulaması Yapmak İçin Ne Yapmalıyım.
Frenleme Direncim Var. Motorum 4 KW. Aldığım Sürücü 5,5KW / 7,5KW.
Halat Sarımı Yaparken Emniyet Swiçi Kullanmak İstiyorum. Sabit Hızda İleri / Geri Değişken Ağırlıktaki Yükleri Kaldırıp İndirmek İçin Ne Yapmam yada ne Yapmamam İle İlgili Bilgi Rica Ediyorum. Bu Konuda Bilgisi, Tecrübesi Olan ve Bu Bilgiyi Paylaşmak İsteyen Ustalarımdan Yardım Bekliyorum...
Saygılarımla. (ALLAHA EMANET OLUN)

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.

Forum istatistikleri

Konular
127,955
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri