panasonic MDDA153A1A yardım

davut 28

Üye
selam arkadaşlar pnasonic mdda153a1a serisi sürücü var sürücü eror 14 veriyo servo on yaptın zaman ama arıza koduna baktında modülden falan bahsediyo ama arıza cpu kısmından yani resime koydum üst konrol kartından yapıyo 3 adet sürücü var hepside üst kart bozuk başka çalışan üst kart takıyom çalışıyo çalışandan para metre çekip bozuk olana atıyom gene aynı dikkat çeken üst katta ölçümlerde hiç bir sıkıntı bulamadım ama bu sürücüler makina kapalı kaldıktan sora bu arızalar çıkıyo büyük ihtimale poğramsal çok uğraştım bi çare bulamadım bu savior otamasyon aradım gönder bakalım diyo biz bu araızan yaptık oluyo demiyo gönder bakalım bu işi bilen başına gelen çözüm bulan varsa numara eklesin görüşüp ona gönderim yeterki çözülsn

Ekli dosyalar

• MSDA303A1A.png
    MSDA303A1A.png
    699.7 KB · Görüntüleme: 10
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
selam arkadaşlar pnasonic mdda153a1a serisi sürücü var sürücü eror 14 veriyo servo on yaptın zaman ama arıza koduna baktında modülden falan bahsediyo ama arıza cpu kısmından yani resime koydum üst konrol kartından yapıyo 3 adet sürücü var hepside üst kart bozuk başka çalışan üst kart takıyom çalışıyo çalışandan para metre çekip bozuk olana atıyom gene aynı dikkat çeken üst katta ölçümlerde hiç bir sıkıntı bulamadım ama bu sürücüler makina kapalı kaldıktan sora bu arızalar çıkıyo büyük ihtimale poğramsal çok uğraştım bi çare bulamadım bu savior otamasyon aradım gönder bakalım diyo biz bu araızan yaptık oluyo demiyo gönder bakalım bu işi bilen başına gelen çözüm bulan varsa numara eklesin görüşüp ona gönderim yeterki çözülsn
panasonic servo tamiri konularında yardımcı olabilirim eğer problem devam ediyorsa bizimle iletişime geçebilirsiniz

selam poplem devam diyor özelden cep tel yazarmısınız

Davut 28 merhaba,

Panasonic Türkiye distribütörü Savior otomasyonun ne demesi bekliyordunuz. Sürücüye bakmadan inceleme yapmadan. Daha önce illa ki bu hatadan sürüce gelmiş ve tamir edilmiştir veya edilememiştir. Başka firmalara tamir ettirip sürücü tamir edilmeyecek hale gelince anlarsınız yaptığınız hatayı.

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri