Telemecanigue-Vacon sürücüler hakkında sorunlar ve uygulamalar buraya

slm arkadslar benm atıvar 61 ve 71 in kullanma kılavuzunu bulmam gerekıo bana yazrdımcı olursanz sevınırım sımdıden saolun

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Arkadaşlar asker olduğum için size yardımcı olmıyorum 35 gün sonra aranızdayım.Bütüm bildiklerimle sizlere yardımcı olacağım....

hız sürücüsüne 220 motor bağlasak olurmu

işletmedeki vinçlerimin birisinde altivar71 kullanılmıs dısardan TELECRANE F21-E1B modelı tek devirli uzaktan vinç kumandası monta etmişler fakat tek devirli oldugu için vinç istenilen hıza cıkamamıs.ustundeki kablolu kumandası çift devirli oldugu için istedikleri hızda kullanabiliyorlar.şimdi benim merak ettiğim konu sürücünün içinde iki pozisyon içinde ayarlanmiş bir devir kontrolümü var yani birinci basısta 750rpm le dön uzun süreli basınca 1500rpm e kadar cık yada elektronik pot uygulaması gibi bişeymi basılı tuttukca vinç ın hareketleri hızlanıyor iyi çalişmalar

arkadaşlar 0,18 kvlık küçük bir motoru invertöryardımıyla sürmek istiyorum atv31 0,75 kv lık işimi görürmü bağlantısı konusunda yardım edermisiniz

merhaba arkadaşlar bana altivar 31 , ATV12HU22M2 ve altivar 71 türkçe katalogları gerekli nerden bulabilirim bilgisi olan varmı acaba?

işletmedeki vinçlerimin birisinde altivar71 kullanılmıs dısardan TELECRANE F21-E1B modelı tek devirli uzaktan vinç kumandası monta etmişler fakat tek devirli oldugu için vinç istenilen hıza cıkamamıs.ustundeki kablolu kumandası çift devirli oldugu için istedikleri hızda kullanabiliyorlar.şimdi benim merak ettiğim konu sürücünün içinde iki pozisyon içinde ayarlanmiş bir devir kontrolümü var yani birinci basısta 750rpm le dön uzun süreli basınca 1500rpm e kadar cık yada elektronik pot uygulaması gibi bişeymi basılı tuttukca vinç ın hareketleri hızlanıyor iyi çalişmalar

Benim görüşümce digital girişlere hız atayarak bu işi gerçekleştirmiş.Bunada örnek verirsek LI1 girişi ilk devirde 750rpm ve LI2 de 1500 sabit hız atanmıştır.Gelen sinyale göre sürücü işlem görmektedir.

arkadaşlar 0,18 kvlık küçük bir motoru invertöryardımıyla sürmek istiyorum atv31 0,75 kv lık işimi görürmü bağlantısı konusunda yardım edermisiniz

Baştan şunu belirtmek istiyorum işini görür görmesine fakat sürücülerin icbt yapısı büyük yüklü sürücü çıkısına küçük baglantıgı zaman icbt bunu yük olarak duymaya bilir ve hata verir.

Sürücü 220 volt girişlidir.Çıkışıda 3 x 220 dir.Motorunu üçgen baglamalısın şayet sürücü girişi 3 X 380 ise yıldız baglantı kullanmalısın.

Moderatör tarafında düzenlendi:
hız sürücüsüne 220 motor bağlasak olurmu

Öncelikle bu motor tek fazlımı yoksa üç fazlımı onu belirtsen iyi olur.3 x 220 v motoru sürücüye baglaya bilirsin.Tek fazlı motor ise tristör motor sürme devresi ile yaparsın.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,960
Son üye
katzeimar

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri