Zaman saati ayarının bozulması

Alanda internet varsa akıllı prizle de iş görülebilir. Gün doğumu ve günbatımı ayarları yapılabiliyor. Dakika saat öncesi ve sonrası ayarlanabiliyor.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Sn.fgencal, gerçekten müthiş bir fiyat. Ama yorumlarda olumsuz görüşler var. İçinden belge çıkmadığindan ,hatta ikinci el olduğundan şikayetçi olanlar var. Siz veya bir tanıdığınız deneyimleriniz mi acaba. Eğer deneyimleyip tavsiye eden varsa bu fiyata kaçmaz

Sn.fgencal, gerçekten müthiş bir fiyat. Ama yorumlarda olumsuz görüşler var. İçinden belge çıkmadığindan ,hatta ikinci el olduğundan şikayetçi olanlar var. Siz veya bir tanıdığınız deneyimleriniz mi acaba. Eğer deneyimleyip tavsiye eden varsa bu fiyata kaçmaz
Ben aynı satıcıdan almıştım bana sıfır Ateltek marka göndermişti. Uzun zamandır kullanılıyor herhangi bir şikayette gelmedi röleden. Tam fiyat performans ürünü. Çalıştıktan sonra bence bu fiyata ikinci el olsa bile alırdım.

Legrand marka ile değiştirmekte fayda yok. Astroya terfi etmeyeceksiniz, aynı marka veya benzerlerinden dijital olan modelleri tercih edebilirsiniz. Aynı tip olduktan sonra Legrand da sapiyor.
5-10 dakika sapmış çok da önemli değil. Sorun çıkarmayacak bir ürün istiyorum, bir lamba için kaçıncıya uğraş dur

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,977
Son üye
keskiyan

Yeni konular

Geri