zaman rölesını devreden cıkaran kumanda şeması buyrun

üçgene geçince zaman rolesını devreden çıkaran kumanda şemasıdır
kumanda tasarımı konusunda yardıma ıhtıyacı olan arkadaşlarımın ıstemelerı yeterlı zamanım oldukçça burada yayınlarım

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Mustafa abi bu devre banada lazım yardımcı olurmusun şema çizim üstünden anlamıyorum abi bana anlatırmısın kumanda devresini hangi kontaklardan kabloları geçireceğiz

Mustafa bey merhaba.bende sizden bir konuda yardım istiyorum.beş tane motoru bir veya iki zaman rölesi kullanarak sırayla çalıştırmak istiyorum ve bu sürekli olarak devir daim edecek.bunun kumandasını da çizer misiniz?teşekkürler

Serkan abi bu devreyi bana anlatırmısın şema çizimden anlamıyorum banada lazım bu devre abi

Kumanda devresi kuracamda bu devreyi kuracam zaman rölesini devreden çıkartan yıldız üçgen banada lazım

Burda şema paylaşılmış abi ben daha ilk kuracağım için bilmiyorum bunun hakkında geniş bilgi edimek istiyorum şemalardan ve çizimden anlamıyorum hangi kontakların üzerinden geçireceğiz kabloları şimdi abi boşu boşuna bobinajcıya parayı verip panoyu yaptirmiyim diyorum kendim yapayım diyorum

@efsane04 ozaman size şöyle sorim daha once yıldiz-üçgen pano kurdunuz mu ?

Burda şema paylaşılmış abi ben daha ilk kuracağım için bilmiyorum bunun hakkında geniş bilgi edimek istiyorum şemalardan ve çizimden anlamıyorum hangi kontakların üzerinden geçireceğiz kabloları şimdi abi boşu boşuna bobinajcıya parayı verip panoyu yaptirmiyim diyorum kendim yapayım diyorum

Forum istatistikleri

Konular
128,135
Kullanıcılar
449,854
Son üye
Enes.trk

Yeni konular

Geri