Yaşlıuzman (Hakan Ustamız) nerede?

Hakan usta bu şekilde foruma gelmiyorsa hepimiz toplanarak kocaeli büyükşehir belediyesini basmayı düşünebiliriz. Hakan böyle süprizleri sever :)

katılım sayısını biraz daha artırmak lazım. şöyle 20 30 kişi olsa iş görür :D

Arkadaşımız sık sık foruma küsüyor..merak etmeyin tekrar gelir..:)

ben kendisiyle görüsüyorum kesinlikle dönmeyi düsünmüyormus ama allah razı olsun yine bana yardımcı oluyor

Hakan Abiden hayır haber alan var mı uzun soluklu bir sessizlik oldu? Bilgisini esirgemeyen yardım sever doğru bildiği konuda ancak tartışan mesleğinde aşağılardan baştan başlayan biriydi. Aynı şelilde @fahri yetiş Ustamızın da uzun süre mesajını görmedim, kıymetli büyüklerimizi sanki bir bir kaybeymekteyiz ...

Son düzenleme:
Foruma aylardır girmiyordum. Diğer herkes gibi bende çok kan kaybettipini düşünüyorum. Uzun zamandır kendi halimde takılıyordum.
Birden aklıma geldi ve böyle bir forum vardı gireyim dedim.
Okunmamışları gezerken hakan abinin konusu çarptı gözüme ilk.

Herkes ortaya sorular sormuş. Neden yok gibi. Bence soruların iki muhatabı var.
Biri kendisi, ki kendisi bir takım açıklamalarda bulunmuş.
İkincisi ise yönetim. Neden gitmesine izin verildi. Yönetim böyle bir cevheri neden elinden kaçırdı. Bu sorulara yönetim en net açıklamayı yapacaktır. 2 yıl önceki açıklamalarda 7 yıldan bahsedilmiş. 7 yıl birliktelik çok uzun bir süreç. Bu kadar uzun süre faydalı olan ve arkadaşlık geçirilen bir cevher nasıl kaybedildi.
Yanlış hatırlamıyorsam kendi gitme kararının yanı sıra uzaklaştırılma kararlarına da şahit oldum.
Başı çeken bir insan neden uzaklaştırılır ki.
Herkes sorularını ortaya ve hakan abiye sormuş neden gitti diye. Bende yönetime soruyorum neden gönderdiniz diye. Umarım yanıt alırız ve herkes aydınlanmış olur.
Saygılar.

Sent from my LG-K430 using KontrolKalemi.Com Mobil mobile app

Foruma aylardır girmiyordum. Diğer herkes gibi bende çok kan kaybettipini düşünüyorum. Uzun zamandır kendi halimde takılıyordum.
Birden aklıma geldi ve böyle bir forum vardı gireyim dedim.
Okunmamışları gezerken hakan abinin konusu çarptı gözüme ilk.

Herkes ortaya sorular sormuş. Neden yok gibi. Bence soruların iki muhatabı var.
Biri kendisi, ki kendisi bir takım açıklamalarda bulunmuş.
İkincisi ise yönetim. Neden gitmesine izin verildi. Yönetim böyle bir cevheri neden elinden kaçırdı. Bu sorulara yönetim en net açıklamayı yapacaktır. 2 yıl önceki açıklamalarda 7 yıldan bahsedilmiş. 7 yıl birliktelik çok uzun bir süreç. Bu kadar uzun süre faydalı olan ve arkadaşlık geçirilen bir cevher nasıl kaybedildi.
Yanlış hatırlamıyorsam kendi gitme kararının yanı sıra uzaklaştırılma kararlarına da şahit oldum.
Başı çeken bir insan neden uzaklaştırılır ki.
Herkes sorularını ortaya ve hakan abiye sormuş neden gitti diye. Bende yönetime soruyorum neden gönderdiniz diye. Umarım yanıt alırız ve herkes aydınlanmış olur.
Saygılar.

Sent from my LG-K430 using KontrolKalemi.Com Mobil mobile app

Sayin @Alçak Mühendis Bey bende sizinle ayni gorusu paylasmaktayim. Sayin Hakan Bey @Hırçın 41 neden artik aramizda yok, yorumlarini cok begenerek okuyordum ve forumdaki en aktif ve de cok bilgili yeri doldurulmaz uyelerden biriydi. Aramiza tekrar katilmasini temenni ediyorum... Eger mesajimi okuduysa kendisine icten sevgi ve saygilarimi yolluyorum...

Forum istatistikleri

Konular
128,195
Kullanıcılar
449,971
Son üye
umutcelik

Yeni konular

Geri