yaş 60 a yaklaşinca sanırım tekleme başliyor

Sn.tekin126 öncelikle büyük geçmiş olsun.60 olmasına gerek yok benin vücut 40 da tekledi...

EKAT belgesi alabilmek için(yenileme) şirket doktorunun onayı gerek dediler.Gittik sözde muayene olacağız.Steteskop ile yapılan muayene sonucunda doktorun söylediği "kalp ritmin çok sert dahiliyeciye görün."
eğitim öncesi şu işi bitireyim düşüncesiyle ertesi gün aile hekimi akşamında da dahiliye uzmanına muayene oldum bir dizi tetkik vs. sonuç birşeyin yok ama en iyisi kardiyoloji servisiyle de görüş.
kadın bi steteskopla bizi çürüğe çıkardı diye sayarak kardiyoloji servisinden randevu aldım.
sonuçlar elimde doktora gösterip raporu alıp ertesi gün eğitime katılacağım.
doktorlardan biri bir tetkik daha isteyeceğiz sizden dedi,hayhay dedim eğitim güme gidecek ama olsun onuda yapalım ve iyiki de yapmışız.
3.günün sonunda açık kalp ameliyatına alındım.
hani dediniz ya doktorlar bize bizden fazla değer veriyorlar diye aynen öyle....
Allah(c.c.) düşürmesin eksikte etmesin....

Selamün Aleyküm; sn.tekin126;

Çok büyük geçmiş olsun dleklerimi iletiyorum sizlere.Ciddi rahatsızlığınızı duyduğuma inanın çok üzüldüm.Sağlığın kıymeti insanoğlu tarafından kaybedilmeyinceye kadar ne yazık ki tam manasıyla da anlaşılamıyor.

Dünyada belki en büyük zenginlik belki hiç şüphe yok ki insanın kendi sağlıdır. (Para,mal,mük,şöhret,vb.insani ve dünyevi değerler belki daha sonraki sıralarda gelir hiç şüphesiz ki) Çünkü bana sormuş olsalar hiç düşünmeden,herşeyden önce de "SAĞLIK OLSUN" derim,hep bunu söylerim.

Cenab-ı Hak'tan acil şifalar vermesini kalben ve acilen dileyerek,Cumanız mübarek olsun.Forumdaki istenmeyen bu son gelişmeyi de ancak şimdi,yani çok geç olarak farkedebildim,bu yüzden kusuruma bakmayın.Her derdi insanoğlu'na verebilen,takdir edebilen Cenab-ı Allah'tan,yine bu dertlerin şifasını,en başta size ve tüm dünyada hasta olan tüm insanlar için çok acil olarak da verebilmesini ve en kısa zamanda da iyileşip,eski sağlığınıza kavuşabilmenizin temennnisiyle Allah'a emanet olun..

Hayırlı akşamlar.Saygılarımla.

Gecmis olsun abicim dikkat et kendine uzme bizleri....

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Sn.tekin126 öncelikle büyük geçmiş olsun.60 olmasına gerek yok benin vücut 40 da tekledi...

EKAT belgesi alabilmek için(yenileme) şirket doktorunun onayı gerek dediler.Gittik sözde muayene olacağız.Steteskop ile yapılan muayene sonucunda doktorun söylediği "kalp ritmin çok sert dahiliyeciye görün."
eğitim öncesi şu işi bitireyim düşüncesiyle ertesi gün aile hekimi akşamında da dahiliye uzmanına muayene oldum bir dizi tetkik vs. sonuç birşeyin yok ama en iyisi kardiyoloji servisiyle de görüş.
kadın bi steteskopla bizi çürüğe çıkardı diye sayarak kardiyoloji servisinden randevu aldım.
sonuçlar elimde doktora gösterip raporu alıp ertesi gün eğitime katılacağım.
doktorlardan biri bir tetkik daha isteyeceğiz sizden dedi,hayhay dedim eğitim güme gidecek ama olsun onuda yapalım ve iyiki de yapmışız.
3.günün sonunda açık kalp ameliyatına alındım.
hani dediniz ya doktorlar bize bizden fazla değer veriyorlar diye aynen öyle....
Allah(c.c.) düşürmesin eksikte etmesin....
Size de tez zamanda acıl şifalar dilerim

Geçmiş olsun Tekin abi. Allah acil şifalar versin.
İnşaallah kısa zamanda şifa bulursunuz.

merhaba arkadaşlar dun taburcu oldum bir gün yöğun bakımda tutuldum kronel kalp yetmezlığı dolayısıyla allah kımseyı doktorsuz bırakmasın doktorada muhtaç etmesın bir yönden bakıyorum hertarafımı delik deşik ettıler:) diğer taraftan bakinca benim ömrüme ömür katmak için benden fazla çalışıp çirpiniyorlar hastanelerle pek haşir neşir değildım ama sanırım bundan sonra sık sık zıyaret edeceğımız duraklardan bırı olacak:) bu arada temennı ve ıyı dilekte bulunan tum arkadaşlara teşekkür edıyorum hatırlanmak insanı mutlu edıyor hayirlı cumalar dılıyorum

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri