Yüksek gerilim işletme sorumlulukğu hk

ben yeni mezunum enerji sektöründe çalışmak istiyorum bu belgeyi almam yararıma mı şuan için hazır askere gitmeden boş vaktim varken ? bilen biri cevaplayabilir mi lütfen.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Vaktiniz müsait ise,tüm belgeleri almanızda yarar var.Burası Türkiye.Ne zaman,hangi belgeye ihtiyacınız
olacağı belli olmaz.Yaşlanınca ! öğrenmek ! zor oluyor.Ençok ihtiyaç duyulan " İşletme Sorumluluğu " bel-
gesidir.

Vaktiniz müsait ise,tüm belgeleri almanızda yarar var.Burası Türkiye.Ne zaman,hangi belgeye ihtiyacınız
olacağı belli olmaz.Yaşlanınca ! öğrenmek ! zor oluyor.Ençok ihtiyaç duyulan " İşletme Sorumluluğu " bel-
gesidir.

Çok teşekkür ederim hocam katıldım bende kenarda bulunsun bi gün lazım olacak elbet

askere gitmeden önce belgeyi alabilirsiniz. ama herhangi bir yerin işletme sorumluluğuna üslenmemeniz yararınıza olacaktır. çünkü siz askerde iken bir sorun olduğunda siz de sorumluluk almış oluyorsunuz.
iyi çalışmalar.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
449,998
Son üye
Muharrem_Arslan

Yeni konular

Geri