Vestel Wms1000t o.ç.m Hazır Ve Bitti ışıgı yanıyor

düğmenin fiyatı 5 tl

Arkadasim bende yillardir teknisyenlik yapiyorum bu isi cok iyi bildigimi idda etmiyorum ama dediginiz arizayla degistirdiginiz mikro sarteldir o dugmenin adi hic bir alaka yok burda bwyin tamircileri ustalar var onlarda size dogrusunu soyler kaldiki o mikro sartel ariza yaparsa kartiniza elektirik hic gelmez ....

Karti degistirttim beyin arizasindan 30 tl verdim...
Resistans vs calismiyordu simdi isitma vs hersey ok,fakat buseferde pompa arizasi veriyor...cikarip temizledim vs tertemiz ama yinede kafasina gore bazen sorun veriyor bazende sorunsuz yikama yapiyor...

Arkadaslar,makina kart degisti.makina yikiyor,yumusatici programida calisiyor...sonra Baslat-bekle/basla isiklari yaniyor..bu nesir?
Sol isik(baslat-bekle) / sag ust isik(basla)

Filtre temizlendi,motorsa skinti yok,isiticida calisiyor,ne istiyor bu makina benden :D

Eyer pompa calisirken farkli bir ses cikartiyorsa pompa arizali ola bilir yumusatici bolumune kadar program gelip orda takiliyorsa aldiginiz kartinda arizali olma ihtimali yuksek sonucta aldiginiz kartta tamir edilmis...

Evet,pompadan kotu ses cikiordu,icini actim,siyah toz olmus hertarafi...temizledim ve sorunsuz yikamayi artik yapiyor...
Cok tesekkurler

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,193
Kullanıcılar
449,968
Son üye
ibrahimkalebayir38@gmail.

Yeni konular

Geri