VESTEL wilma 1000 ta 5 kg 1000 devir arıza

strong31

Üye
selam arkadaşlar VESTEL wilma 1000 ta çam.makina hiç başlamıyor kapı kitlemiyor.kilit yeni.pompa sağlam.ntc yeni reziztans sağlam bütün kablolar kontrol edildi.yardımlarınızı bekliyorum.tşk

Mator komurlerini kontrol et

selam arkadaşlar VESTEL wilma 1000 ta çam.makina hiç başlamıyor kapı kitlemiyor.kilit yeni.pompa sağlam.ntc yeni reziztans sağlam bütün kablolar kontrol edildi.yardımlarınızı bekliyorum.tşk

karttaki program anahtarı nemden dolayı yanmıştır.kart tamiri yapıldı işlem tamamdır teşekür ederim

karttaki program anahtarı nemden dolayı yanmıştır.kart tamiri yapıldı işlem tamamdır teşekür ederim

bahsettıgınız kartakı program anahtarının yanma ıhtımalı kesınlıkle yoktur neden dersenız piatın ayaklar dırek olarak 4 pin platıne sırasıyla basarak çalısır ............
yanma dıılde oksıt dersenız anlarım kaldıkı o makına boyle bır sorun olsa hata verır calısmadan beklemez bu konuyu okuyan arkadaslara yardımcı olmak ıcın yazıyorum yanlıs bılgılendırme lutfen yapmayın...........

untitled.jpg

kardeş internetten kartın resmini buldum benim bahsettiğim yuvarlak içindeki parça bunun yandığını ben birçok kez gördüm.sen program anahtarı derken beyaz olanı anlamış olabilirsin.

Forum istatistikleri

Konular
128,349
Kullanıcılar
450,190
Son üye
mobileturko

Yeni konular

Geri