vestel intraton 1000 t bitti isigi yanip sonüyor.

dj_cetin

Üye
Ustalar selamin aleykum makineyi acar açmaz bitti işliği yanip sonuyor acip kapatiyorum ayni şekilde devam ediyor...

bu ne ya bu gunlerde ne kadar cok beyaz esya arizalandi:)
gecmis olsun ustat, kullanim klavuzu varsa hata bioldirim isiklarina bir bak. onlardan birisidir,

Ustam kılavuzluk bi ariza değil reset atmaya calisiyorum o bile olmuyor.belki bi ustanin başina gelmiştir bakicaz artik.

bilemem. ama sanki hata kodu imis gibi geldi, bilirsin camasir ve bulasik makineleri hata olunca boyle uyarir, bi bak sen klavuza zaten forum olu, ilk adim bu olsun sonreasina bakariz.

elektronik kart kapı kilit devresi hasarı.
kartın resmini ekleyin yardımcı olalım

ya iste o kodu bilennbirisi cikti,
kilitliyor ama kilitledigini anlamiyor.
kilidin bir kontrol mekanizmasi olmali. ah ah en son 10 sene olmustur camasir makinesi ilenugrasali, elimde parca yok. devre kartina bak, bzuk gibi duran parca varsa degistir.
kilidi sok, onun kilitledigini makineye bildiren bir noktasi olacak. sanirim bir kontakti o kontk calisiyor mu.

ya iste o kodu bilennbirisi cikti,
kilitliyor ama kilitledigini anlamiyor.
kilidin bir kontrol mekanizmasi olmali. ah ah en son 10 sene olmustur camasir makinesi ilenugrasali, elimde parca yok. devre kartina bak, bzuk gibi duran parca varsa degistir.
kilidi sok, onun kilitledigini makineye bildiren bir noktasi olacak. sanirim bir kontakti o kontk calisiyor mu.

Bilgi paylasildikca cogalir... :)

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,189
Kullanıcılar
449,957
Son üye
sezercakmak

Yeni konular

Geri