Ustalardan Yardım Bekliyorum!

Şofben den de kaynaklı olabilir evde varsa tâbi al 3. Kademeye bak nasıl düşüyor voltaj
Tamam ustam , sen haklısın. Hayırlı günler, hayırlı işler.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
aynı sorunu klima devreye girdiğinde yasıyordum. 10yıllık klima bu seneye kadar hiç olmamıstı. dış motoru temizledim iç uniteyi bildiğimce temizledim hava tuttum düzelmişti. yani bazen tesisatta sorun olmayabiliyor o esnada devreye gıren bir elektronik cihazın fazla akım cekmesı ya da arızalı olmasıda bu sorunu yasatıyor iyice takip edip tespit yapmak cok onemli.

aynı sorunu klima devreye girdiğinde yasıyordum. 10yıllık klima bu seneye kadar hiç olmamıstı. dış motoru temizledim iç uniteyi bildiğimce temizledim hava tuttum düzelmişti. yani bazen tesisatta sorun olmayabiliyor o esnada devreye gıren bir elektronik cihazın fazla akım cekmesı ya da arızalı olmasıda bu sorunu yasatıyor iyice takip edip tespit yapmak cok onemli.
👍kesinlikle

Forum istatistikleri

Konular
128,240
Kullanıcılar
450,049
Son üye
elm3ss

Yeni konular

Geri