Ustalık bu mudur?

işi gösteren malzeme değil ustanın işçiliğidir. böyle bi işi usta yapmış olamaz sezonluk işçilerin işine benziyor.

O panolar yıllanmış eskimiş, bakalım kaç usta düzeltti kaçı üzerinden geçti. Bence çalışanların/sorumluların bunu düzeltmek için gerekli kişilerle görüşmesi ve işin ucundan tutması gerekir. Kimse benim sorumluluğumda değil diyemez bu durumda. Şuan o işletmede çalışan mühendis başta olmak üzere tekniker/ teknisyen herkes bu durumdan sorumludur.

bu tür panolar piyasada oldukça fazla maalesef bu panolara da arıza ya müdahale etmektense para kazanmamayı tercih ederim işverenede bunun ne kadar tehlikeli olduğunu anlatırım

aslında bu panoları hakeden işverenler var ama insanın prensipleri olmalı ve ne iş yapıyorsa herzaman en iyisini yapmalı

eee sağlam kalifiye elemanlarada gereken ücreti vermiyorlar sonrasında kalitesiz işçilik olduğu zamanda şikayet etmeye hakları yok bence bi çok firma bunu yapıyor.

işveren panoya falan bakmaz. işletme çalışıyorsa problem yoksa hiç bir sorun yoktur onun için ama ne zaman üretim durdu işte ozaman kıstırırsınız istediğnizi yaptırabilirsiniz. slm

panoların çoğu böyle örnek bayrampaşa ayrancılar sitesi kabloyu germişler üzerinde çamışırlarını kurutuyorlar.

durum cok vahim arkadaşlar iyi ustalari bulmak zor adamlar baştansavma seyler yapılar benim avm de bir kaç foroğraf getireyim işçiliği görün iğrenç işletmenin hiç düşünülmediği bir imalat rezalet bi kabloyu bulmak için anamız ağlıyo nerdeyse cok sıkıntı cok :(

hem işverende büyük hata var hem o panoyu yapan ustada diyecem ama onada usta denmez .2 kuruş kar - zaman kazanacaz diye sallamasyon işler yapılıyor . sonucuda iş kazalarını meydana getiriyor o an orada işveren veya o panoyu yapan şahıs olmuyor olan garibana oluyor herzaman.

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,980
Son üye
shield325

Yeni konular

Geri