Tromatik Trafo Sargısı Hesaplama Programı

Merhaba Bir proje sisteminde kullanılmak üzere AC-220 volt giriş ( primer voltajı ) sekonder voltajı 48 volt 100 amper lik bir trafoya ihtiyacım var.Piyasada bu değerde trafo bulamadım.çıkan 48 Volt 100 amperlik AC gelimini doğrultarak sisteme girmek istiyorum.Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Merhaba Bir proje sisteminde kullanılmak üzere AC-220 volt giriş ( primer voltajı ) sekonder voltajı 48 volt 100 amper lik bir trafoya ihtiyacım var.Piyasada bu değerde trafo bulamadım.çıkan 48 Volt 100 amperlik AC gelimini doğrultarak sisteme girmek istiyorum.Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.
48 volt adaptör bulmak bile zor iken, standart dışı sayılabilecek ve 100 amper gibi bir güçte trafoyu piyasada bulamazsınız. @sami inci ustamızın dediği gibi özel olarak yaptırabilirsiniz. aklıma ayarsız bir fikir geldi ama ne kadar uyarlanabilir bilmiyorum. küçücük kaynak makinesi 100-150 amperde kaynak yapıyor ama voltaj değeri ne kadar düşüyor tam bilmiyorum + amperi ayarlayabiliyoruz da voltajını ayarlayabilir miyiz onu bilmiyorum, boşta çıkış voltajı 65-75 volt normal değeri ama kaynak yaparken hiç ölçmedim.

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri