Trifaz bina girişi Nötr hattı koparsa...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Teknik izahatlar yaptım. Sen konuyu farklı yere çekemeyeceksin. Buna müsade etmicem

Benim sizinle derdim yok iki adet yardımcınız terbiyesizlik yapmakta ısrarcı !

Adam seninle muhatap olmayarak en doğrusunu yapıyor ama ben muhatap olucam.yukaridaki yazıları sen yazmadınmi. Yazıları bir bütün olarak göster. Baban yaşında adama terbiyesiz de ondan sonra özelden mesaj attı de.kimbilir ne yazmışsin dir.

Adam seninle muhatap olmayarak en doğrusunu yapıyor ama ben muhatap olucam.yukaridaki yazıları sen yazmadınmi. Yazıları bir bütün olarak göster. Baban yaşında adama terbiyesiz de ondan sonra özelden mesaj attı de.kimbilir ne yazmışsin dir.

Bunun kararını yöneticiler verecektir. Üzerinize vazife olmayan şeylerle ilgilenmeyin. Açıklamanız gereken o kadar teknik detay varken. Kuru laf kalabalığı ve iftiralara son verin.

Benim sizinle derdim yok iki adet yardımcınız terbiyesizlik yapmakta ısrarcı !
Teşekkürler ama benim yardımcılarımsa uyarıyorum lütfen köyü şeyler yazmayın. Lütfen sizde bu kadar kırıcı olmayın. Ne demek Allah belanı versin. Ne oldu, neyi paylaşamadınız. Lütfen

I sine gelmeyince Özür dileyebiliyorsunda.....

Ekli dosyalar

• 1407075831591.jpg
    1407075831591.jpg
    97.1 KB · Görüntüleme: 23
Teknikadam_41'kende böyle kendini bilmez iftiracı hakaretçi bir kaç şahsiyet yüzünden ayrılmıştım şimdide siteden ayrılırım hiç önemli değil.

Buyrun artık meydan sizin istediğiniz gibi at koşturun !

Yasli uzman neyin peşinde anlayan varmi. Forumdan adam eksiltmeyemi çalışıyor nedir:)

Teknikadam_41'kende böyle kendini bilmez iftiracı hakaretçi bir kaç şahsiyet yüzünden ayrılmıştım şimdide siteden ayrılırım hiç önemli değil.

Buyrun artık meydan sizin istediğiniz gibi at koşturun !
Sizin gibi forumcular her siteye gerekli. Sadece sakin olmayı ve derinden incelemeyi denemelisiniz. Helalleşinde bu kırgınlık bitsin bence. Bu çok basit çünkü

Yaşlı uzman ben sna cevap verseydim senin karakterinle emin ol benimle bu noktaya geleceksin..o nedenle milleti de kendinide kandirma. Insanlari germenin hiçbir anlamı yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,196
Kullanıcılar
449,974
Son üye
umitseyhan

Yeni konular

Geri