Toprak notr arasi gerilim

nötur kablosunu çıkartarak yaptığınız testler alıcılara zarar verebilir. süreye bağlı olarak hemen ya da daha sonra sıkıntılar patlak vermeye başlar.

ana panodaki ana şalter hariç sahanın tüm beslemesini kesip fazlar arası, faz-nötür, faz-toprak ve nötür-toprak gerilimlerini ölçüp yayınlayabilir misiniz?
Faz-Nötr 227V
Faz-Toprak 228V
Nötr-Toprak 2V

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
hayırlı günler arkadaşalar benim başıma geldi nötür toprak arası 155 volt elektrik var toprak ölçümlerininde yaptırdık çözüm buladık yardımcı olabilecek varmı acaba
faz toprak arası 280 volt ölçüyorum
nötürde voltaj olduğu için toprakla nötür arası çarpıyor yardım edebilecek varmı

abiciğim sizin nötrünüz ve toprağınız çalışmıyor . bunları sağlam yapın ..
şöle yapın ve değerleri yazın .
1- tüm şalterleri kapatıp boşta iken faz faz faz nötr ölçün ve kaydedin .
2- yükteyken aynı işlemi yapın .
sizin fazınız bir yerde toprağa temas ediyor yıldız noktası kayıyor yıldız noktasının nötürüde çalışmadığı için yıldız noktası kayoyor

faz nötür 227 faz toprak nasıl 228 olur toprak 1 voltmu üretiyor ?
kısa devreyi bulun .

Forumu iyice araştırın.Size uygun cevap mutlaka çıkacaktır.
araçtırdım birşey bulamadım yinede tşk ler
abiciğim sizin nötrünüz ve toprağınız çalışmıyor . bunları sağlam yapın ..
şöle yapın ve değerleri yazın .
1- tüm şalterleri kapatıp boşta iken faz faz faz nötr ölçün ve kaydedin .
2- yükteyken aynı işlemi yapın .
sizin fazınız bir yerde toprağa temas ediyor yıldız noktası kayıyor yıldız noktasının nötürüde çalışmadığı için yıldız noktası kayoyor

faz nötür 227 faz toprak nasıl 228 olur toprak 1 voltmu üretiyor ?
kısa devreyi bulun .
tşk ederim dediklerinizi yaptım ama kısa devre çıkmadı sistem basbar ile çalışıyıor ölçümlerde sıkıntı çıkmıyor hatta mühendislik şirketide baktı ama onlarda anlam veremedi

hayırlı günler arkadaşalar benim başıma geldi nötür toprak arası 155 volt elektrik var toprak ölçümlerininde yaptırdık çözüm buladık yardımcı olabilecek varmı acaba
faz toprak arası 280 volt ölçüyorum
nötürde voltaj olduğu için toprakla nötür arası çarpıyor yardım edebilecek varmı
Aynı sorun şu anda bende mevcut.Toprak Nötr arası 200 v civarı bir enerji görüyorum var kaçak akımlar tutmuyor haliyle.Baslayinca 1 gün boyunca bu sorun oluyor..Sonra kesiliyor 2 saat sonra tekrar başlıyor.Konuyla ilgili birsey bulabildinizmi

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,965
Son üye
Pentium55

Yeni konular

Geri