Tesisatçı Uygulama yapan Arkadaşlarımızın Dikkatine

Santralsiz koaksiyelsiz 5+n sistemi ile görüntüsüz sistemden görüntülü sisteme geçişte büyük kolaylık sağlayan AUDİO Bina iletişim sistemleri mevcut sistemdeki kablolamayı kullanarak DT8 ile yeni ürünü kullanıma sunmuş olup uygulama yapan arkadaşlarımıza büyük kolaylık sağlanmıştır.Artık bütün elektrik uygulaması yapan arkadaşlarımız bu sistemi rahatlıkla devreye alabilirler.
Bu arada Bölgesel olarak Antalyada 18/07/2009 Cumartesi saat14:00 Esnaf Odalar Birliğinde Eğitim Semineri verilecektir.Meslektaşlarımızın Dikkatine.

Eyvallah usta bilgilendirme adına teşekkürler.Seminere katılacağız.

iyi günler ben çalıştığım yerde 24 daireye dt-8 kablosu ile normal görüntüsüz diafon tesisatı çektim fakat internetten inceledim ürün çok ilgimi çekti eğer tesisatı değiştirmeden yani dt8 kablosunu dt12 ye döndürmeden ben bu sistemi kurabilirsem apartmana görüntülü diafon tesisatı çekmek istiyorum bunun için bana yardımcı olursanız sevinirim en azından bana bunun bağlantı şemasını gönderirseniz veya dt8 ile nasıl görüntülü sistem kurabilirim bunu anlatırsanız sevinirim

iyi günler ben çalıştığım yerde 24 daireye dt-8 kablosu ile normal görüntüsüz diafon tesisatı çektim fakat internetten inceledim ürün çok ilgimi çekti eğer tesisatı değiştirmeden yani dt8 kablosunu dt12 ye döndürmeden ben bu sistemi kurabilirsem apartmana görüntülü diafon tesisatı çekmek istiyorum bunun için bana yardımcı olursanız sevinirim en azından bana bunun bağlantı şemasını gönderirseniz veya dt8 ile nasıl görüntülü sistem kurabilirim bunu anlatırsanız sevinirim

Sn aydınelektrik bölgende audio görüntülü bina iletişim sistemleri yetkili bayii'den ensağlıklı bilgileri alırsınız çünkü sistem içinde ilave kullanılan video dağıtıcı (Buat tipi)Video dağıtım yükseltici,VDY Güç Kaynağı gibi aparatlarında kullanıldığı ürünler bulunmaktadır.Şayet merkezden bilgi alamak için 02164441158-----www.audio.com.tr

Sn aydınelektrik bölgende audio görüntülü bina iletişim sistemleri yetkili bayii'den ensağlıklı bilgileri alırsınız çünkü sistem içinde ilave kullanılan video dağıtıcı (Buat tipi)Video dağıtım yükseltici,VDY Güç Kaynağı gibi aparatlarında kullanıldığı ürünler bulunmaktadır.Şayet merkezden bilgi alamak için 02164441158-----www.audio.com.tr

iyi günler bilgi için teşekkürler ben siteden fiyat listesi istedim siyah-beyaz 4700 lira fiyat çıkarttılar buda bana biraz yüksek geldi bunun bildiğin daha uygun maliyetlisi varsa benimle paylaşırsan sevinirim

Ben bu ürünü webde bulamadım link verebilirmisiniz*

Forum istatistikleri

Konular
128,407
Kullanıcılar
450,313
Son üye
dnihatt1

Yeni konular

Geri