Teknik Öğretmenler Ne Yapıyor, Nerede Çalışıyor!

slm bende 2002 2006 fırat makine eğitimi mezunuyum iş aramaktayım

ben fatih şıvkın 2004 marmara mezunuyum. Göynük çpl de elektrik öğretmeniyim.

merhaba ben gazi ü. elektronik öğretmeliği 1999 muzunuyum suan boludayım meslek lisesiden çalışıyorum adım berat uzun

ben kamuda çalışıyorum teknisyen kadrosunda

Merhaba, adım Erdem AYKURT
1999 Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Elektrik Öğretmenliği mezunuyum
İzmir Kemalpaşa MOPAK Anadolu Teknik, Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinde öğretmenlik yapıyorum.

1998 yılı marmara ünversitesi tef elektrik bölümü mezunuyum.halen kocaelide elektronik öğretmeni olarak çalışıyorum.

dostlar işimle ilgili bir makina tasarladım fakat otomasyon kısmı beni aşıyor.Yapmak istediğim şu birbanttan gelen değişik buylardaki malzemelerin boyunu algılayıp benim vereceğim referanslar içinde değişik ölçülerde kesecek. Yani mil üzerinde haraketedecek gidp malzemeyi ölçecek ve malzemenin hangi ölçüye kesileceğini bulup kesmek.

merhaba arkadaşlar ben Tahsin Kaya Ankara Yüksek Teknik Öğretmen okulu elektrik mezunuyum.uzunyıllar çalıştıktan sonra emekliyim şimdi.özelde çalışan arkadaşlara duyulur teknik öğretmen elektrik çiye ihtiyaç varsa severek çalışırım selamlar herkese umarım burada sınıf arkadaşlarımı bulurum

Ben Hüseyin KAZALCI 1979 Ankara Teknik Öğretmen Okulu Mezunuyum.
17 sene TEDAŞ ta çalıştıktan sonra öğretmenliğe geçtim. Şu anda 12 yıllık öğretmenim.
Denizli Şehit Öğretmen Yusuf Batur Endüstri Meslek Lisesi Elektrik-Elektronik Teknolojisi alanı
Yüksek Gerilim Dalı Öğretmeni olarak görev yapıyorum. Telefonum 0 544 287 91 51
[email protected]

Mrh Ben 2006 Gazi Elektrik Öğret. Mezunuyum ANKARA da Ankasim Elektrik te çalışıyorum.

Forum istatistikleri

Konular
128,299
Kullanıcılar
450,131
Son üye
mrtblkl

Yeni konular

Geri