8-16 Kasım Kitap ve Sanat Fuarı TÜYAP ta... Gitmenizde fayda var

elektrofizikci

Usta Üye
Bugün gitme fırsatı bulduğum fuara ön çalışmasız gitmenin sıkıntısını çektim...

Öncelikle gitmeden önce ihtiyacım olan kitapları ve bunları bulabileceğim yayın evlerinin nerede olduğunu ilgili siteden bakmam lazımdı...

Çok büyük ve çok kalabalıktı. Bir sürü ana okulundan tutun üniversiteye kadar öğrenciler vardı. Minikleri oraya getiren bu zahmeti göze alan öğretmenlerimizi tebrik ediyorum.

Teknik kitap olan çok fazla stand göremedim. Dedim ya çok büyüktü, es geçmiş de olabilirim. Bir de bizim ufaklık da çocuk kitaplarını görünce coştu, peşinde koşturmaktan öldüm...

Sahafları çok incelemek isterdim ama imkan olmadı (bizim sıpadan ötürü :)) buna çok üzüldüm.

Sıanav hazırlık kitapları da başlı başına bir kaç salonu kapatmıştı. Uygun fiyatla bir çok ilgilisi ile buluştu.

Bu kez video yapmadım, zaten de tarzımıza da uygun değil, biz teknik işlerin yolcusuyuz gönüllüsüyüz :)

Yine de fikir edinmek isteyenler elektrofizikci face sayfasından bazı kareleri görebilirler.

Sanat kısmı da çok güzeldi. Sinemamızın 100. yılına özel açılan stantlar ve afişler de eskiye götürüyor insanı.

İmkanı olanlar gitsin derim ben.

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.319351148253140.1073741833.291475934373995&type=3

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,976
Son üye
ARALSAN

Yeni konular

Geri