TB6560 BAĞLANTI

3778

Üye
TB6560 ile 3 adet step motor sürmek istiyorum bağlantıları konusunda yardımcı olabilecek biri varsa cok sevinirim

Kardeşim tam olarak neyin baglantısını soruyorsun. PC ile TB6560 mı ? Yoksa Tb6560 Step motor bağlantısı mı ?

Forum TB6560 bağlantılarıyla dolu.Aldığın kartla gelen cd içindede mevcut.Motor manuelindede ayrıntı mevcut.Hepsine rağmen yapamıyorsan oturup step motor ve yol verme vb konularda bilgi toplamaya ve çalışmaya baŞlamalısnız.

Son mesaj yazılalı baya olmuş ama yeni konu açmak istemedim konuyla ilgili olduğu için bende de TB6560 ve 3 tane 57hs22 var ve sürücü ile motorlar arsında kullanacağım kablonun kesiti ve sürücününün enerji kablosunun minmum kesiti kaç olmalı sürücüyü 24v 15a adaptör ile besliyecem

Son mesaj yazılalı baya olmuş ama yeni konu açmak istemedim konuyla ilgili olduğu için bende de TB6560 ve 3 tane 57hs22 var ve sürücü ile motorlar arsında kullanacağım kablonun kesiti ve sürücününün enerji kablosunun minmum kesiti kaç olmalı sürücüyü 24v 15a adaptör ile besliyecem
0.50 yada 0.75 kullanabilirsin
bağlantılarda izoleli yüksük kullanmak bazı olumsuz durumlardan korur

Teşekkür ederim gerçi motorun kendi kablolarda 0.50 civarında bişey ama hem geçecek akım hem de kablonun uzunluğu açısından süphede kalmıştım.

Bisey sormak istiyorum ogrenciyim 3eksenli cnc projem var tb6560surucu aldim motorlarim eski ve modeli yazmiyor nasil baglanti yapabilirim hardimci olurmusunuz

Bununla ilgili bi yazı vardı forumda hangi konuda olduğunu hatırlamıyorum ama hangi sırayla ölçüm yapip nasıl yorumlayacagin anlatilmiştı

Siteye yeni uye oldum odevimi acil bitirmem gerekiyo nerden bulabilirim yardim edermisiniz

Forum istatistikleri

Konular
128,405
Kullanıcılar
450,310
Son üye
amele01

Yeni konular

Geri