erhanım

Üye
ben aanadolu teknik lisesi elek.elektronık end. Bakım onarım dalı öğrencisiyim 4.sınıfa geçtim ve şuan 3oo saatlik yaz stajımı yapıyorum ama stajda dalıma uygun hiçbir iş yapmıyorum staj defteri hakkında yardımcı olursanız sevinirim.

en azından hangi konulara ilişkin rapor yazmalıyım bir fikri olan war mı?

arkadaşlar elektrik elektronik stajı için hazır defteri olan var mı varsa bana mesaj atabilir mi yada en azından hangi konuları yazdığınız hakkında bilgi verebilirmisiniz?

Kardeşim geçen dönem yani 11. Sınıfta gördüğün derslerin konularından yazman bence daha iyi olur
ama o konuları yazma senin gelişimin için o konu başlıkları altın da bilmediklerini araştırıp yazarsan iyi olur ben 12 . Sınıfı yeni bitirdim
yeni birşey ler bulamadın mı megepten o kokular başlığı altın da
olanlatı yapabilir sin bize o konuların listesini vermişler di bulamadım sen bul araştır son güne bırak ma fırça yersin benden söylemesi

sevgili kardeşim senin staj yer seçimin çok önemli şimdi endüstriyel bakım üzerine staj yapıyosan senin herhangi bir fabrika sahasında staj yapman gerekli staj defterinde makina arızaları ve bu arızayı senin veya sana sıtaj eğitimi yaptıran personelin nasıl bulup sorunu nasıl giderdiğini yazmalısın ama başka bi yerde yapıyosan yaşadığın yerde herhangi bir fabrika varsa teknik personelden birini bulup ona danış

teşekkürler herhangıbır iş hakkında rapor yazarken resim çizmem zorunlu değil öyle değil mi 8 rapor yazmam gerek (her hafta için bir tane) ben ilk olarak nasıl ölçme yapılır ve topraklamayı rapor olarak yazmıstım bu yazdıgım 2 rapor uygun mu sizce? teşekkürler

Forum istatistikleri

Konular
128,299
Kullanıcılar
450,131
Son üye
mrtblkl

Yeni konular

Geri