Staj konularıma Yardım

Selamun aleyküm forumdaki arkadaşlar ben myo okuyodum kismet olursa artık bu sene bitireceğim ama staj dosyasına koymam gerekli birkaç konu var onları burda sorup konusunda daha detaylı bilgiler bulmak istiyorum bu konuda yardımlarınızı bekliyorum
Aşağıda staj dosyasında bulunan konuları yazdım ama benim için önemli olan konu numaralarını en altta yazacağım bu en alta yazdığım konular hakkında detaylı bilgilere ihtiyacım olacak

Konular :

1:) AC/DC - DC/AC dönüştürücüleri
2:) Büyük güçlü tam regüleli doğrultma devreleri
3:) Alıcı verici istasyonlarının analizi
4:) Y.F larda çalışan devre elemanlarının üretilmesi ile ilgili iş yerlerinin analizi
5:) Elektronik olarak koruma devreleri
6:) Elektronik devre elemanları ile pano kumanda tablosu imalatı ( güç elektroniği konularının uygulama alanları )
7:) Haberleşmede kullanılan devre elemanlarının üretim veya arıza giderici servis istasyonlarının analizi
8:) Tüm elektronik ölçü aletleri imalatının yapıldığı yerlerin analizi
9:) Bünyesinde elektronik olarak birim ( ünite ) oluşturmuş fabrika atölye vb yerlerin analizi
10:) Sesli veya görüntülü yayın yapan resmi veya özel kurumların incelenmesi
11:) Elektronik devre dizaynı kompanzasyon devreleri imalat atölyeleri
12:) Her türlü anten üretimi koaksiyel kablo vs üretiminde faaliyet gösteren yerlerin tanıtılması
13:) Mikro dalga fırınları üretimi yapan yerlerin tanıtılması
14:) Mikro işlemci ailesi ile üretime yönelik iş yapan tüm fabrika atölye vb yerlerin tanıtılması ve dizaynlarının açıklanması

Önemli konu numaraları : 3-4-5-6-8-10-13-14 arkadaşlar bu numaraları içeren konu başlıkları hakkında çok yönlü tanım,fotoraflar,açıklamalar,röpörtajlar gibi çok detaylı bilgilere ihtiyacım var

ilgilenen arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ediyorum

Forum istatistikleri

Konular
128,260
Kullanıcılar
450,082
Son üye
feritkvl14

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri