Sondaj kuyusunda su seviyesini nasıl tesbit edebilirim.

selamlar ...su kuyuları için en güzel malzeme su seviye rölesi :(SSR:) ADI ALTINDA BİR RÖLE VAR BAĞLANTI ŞEMASI ÜZERİNDEDİR. ANLAMAYACAK BİR ŞEYİ YOK. İKİ ELEKTROT İLE 0.75 KABLOYU BAĞLIYORSUNUZ. KUYUNUN DERİMLİĞİNE ORANTILI MESAFEDE SEVİYE RÖLESİNEDE 220 V BİR AMPUL DEVREYE KOYUYORSUNUZ. ÇOK RAHAT BİR ŞEKİLDE SORUNUZA ÇÖZÜM BULUYORSUNUZ.
İYİ ÇALIŞMALAR DİLEĞİYLE.

Sayın hasan öner ..selamlar. Sorunuzu sorarken dalgıç motorların güçleri ve özellikleri hakkında hiç bir şey yazmamışsınız. Cevapta düzgün olmayacaktır. Iyi çalışmalar dilerim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
değerli hocam:
1.sondajınızın delik derinliği nedir.?
2.depolarınızın kapasitesi nedir.?
3.depolar kuyulara ne kadar uzaktır.?
4 kuyuda montajlı dalgıcın teknik bilgilerni,yada kaç kw.0lduğunu yazarsanız,size yardımcı olabilirim. bu işte profosyonel olarak çalışmaktayım.yanlız kuyu derinliği,ve dalgıçların montaj derinliğini düzgün yazarsanız yardımcı olabilirim....hocam birde kuyu delik çaplarını bildirirseniz iyi olur....

Moderatör tarafında düzenlendi:
piyasada hazır sıvı sevıye kontrol rolelerı mevcuttur bununla cok rahat ve basıt sekılde yapabılırsın

1-Aynı panodan çalışabilir ama panonun türleride önenmli tabii.
2-Röleyle ilgili böyle bir hazır röle duymadım ama yaptıralabilir farklı işlevlerde kullanılan böyle röölelerde var.
3-Sondaj rölesi her kuyu için ayrı olsa daha sağlıklı olur tabii..
4-Zaman rölelerini karaköyde bulabilirsiniz.

Akıllı röleye attığım ufak bir program ve akıllı röleye bağlı bir sıvı seviye sensörüyle iş yerindeki havuzları ve tulumbaları yaklaşık 3 senedir sorunsuz kumanda ediyorum ; tavsiye ederim......

Akıllı röleye attığım ufak bir program ve akıllı röleye bağlı bir sıvı seviye sensörüyle iş yerindeki havuzları ve tulumbaları yaklaşık 3 senedir sorunsuz kumanda ediyorum ; tavsiye ederim......
Ben de bi kağıda program yazıp attım bana mısın demiyo :D. Konu fi tarihinde açılmış siz neyin cevabını veriyorsunuz anlamadım soruyu soran belki foruma bir daha girmedi, belki de dükkanı kapadı...

Ben de bi kağıda program yazıp attım bana mısın demiyo :D. Konu fi tarihinde açılmış siz neyin cevabını veriyorsunuz anlamadım soruyu soran belki foruma bir daha girmedi, belki de dükkanı kapadı...
Peki programı kağıda yazıp suya atsak suyu da içsek olmazmı :)

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,368
Kullanıcılar
450,244
Son üye
halilsezen

Yeni konular

Geri