Simulator Parçalarım (Resimli)

benim kullandığım malzemeyi ne yapmak için istiyorsun ki ??
ben panellerin arkasına led pcb aydınlatma da ekliyorum gerçek uçaklardaki gibi
yani senin anlayacağın benim yaptığım

hid joystick devresini sormuştum ben

Aseyurt led kullandigini anlamamistim..ama simdiki resimlerle cok iyi anlasiliyor... kozmetik olarak guzel gorundugu ve kontrol sistemlerinde gorsel olarak bisiler anlatmak icin cok ideal duruyor... ornek mini komplike makinada sistemin ozelliklerini ledlerle konumunu belirlemek adina guzel olur....ornek... sivi doldurma tanki doluluk orani gibi...bunu plc ye bagli olan dop panele yapiyoruz..ama bazen panel kucuk oldugu icin duzgun ve yeterli olmuyor...
Ayni sekilde yapmis oldugum kontrol panellerinde kullanabilirim diye dusundum bunun icin malzeme sordu..
Ayrica..malzeme kalitesi nasil cok devirlede soyulma ve cikma yaparmi..

Yapim seklinde once cnc router da isleyip sonra lazerde kaziyorsun degilmi...

kayseri seninde soruna cevap gelecektir az sabret gülüm....,

malzemenin cinsini maalesef söyleyemiyorum çünkü hem bu işten para kazanıyorum ben hem de sanırım 4 yıllık arge yatıyor bu basit görünen panellerde.

malzemenin üstünde farklı renkte boyalar var gene özel

pic 18f4550 hid joystick google a yazarsanız çıkıyor kaynak kodları
arduino ile de yapabilirsiniz eğer pcb dizmek istemiyorsanız

Ben söyleyeyim size sırrını.
Panel dediği kendi yapma değil hazır uçaklardan yürütüyor .
Baksanıza yapmaya benziyor mu ?
Yazılara gelince yaptığı mdfcnc o işe yarıyor.
İnce boya püskürten tabancası var içine de ayakkabı boyası koyuyor.

2m3frde.gif

Arkadaşlar,

Sayın @etuzuner bana bir özel mesaj yazdı ve bu konumdaki eski resim eklerinin kaybolduğunu, bir kullanıcının da bu resimlerin tekrar yüklenmesini rica etmiş.

Silinen resimleri ne yazık ki hatırlayamıyorum. Eğer reklam olarak görmez iseniz İnternet sitem veya facebook adresimden bana ulaşabilirsiniz. Profilimde bütün yaptığım uygulamaların resimleri bilgileri mevcut.

https://www.facebook.com/pilotumben
https://www.facebook.com/homecockpitsolutions

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ne iri kıyım cacıklıklar geliyor reklam için bir şey denmiyorda her şeyi paylaşan bir arkadaşımızın yaptıkları mı reklam olacak.
Hiç dert etme bilakis memnun oluruz.
Burada kendi yağımızla kavrulmaya çalışıyoruz çinlinin linklerini veriyoruz yurdum kazıkçılarının çaresiz linklerini veriyoruz da seninki mi rahatsız edecek , etmez takma kafana.

Önceleri image shack kullanıyordum 6-7 sene mükemmel hizmet verdi sonra ücretli oldu.
Ondan sonra aşağıdaki yeri kullanıyorum , üyelik ücretsiz.
Bu güne kadar bir sorun olmadı kaybolan resim filan yok.

tiny pic

Ek :
2005 de yüklediğim resimlere hala hizmet veriyor..

33cq14n.png

Forum istatistikleri

Konular
128,420
Kullanıcılar
450,336
Son üye
emreaydin68
Geri