Ses değiştirme devresi

Önecelikle istediğinize karar verin.

pot ile sesi kompres de edebilirsiniz. efekt de uygulayabiliriniz hocam. illa ton yapılacak diye bişey yok.

diy_voice_changer.webp

https://i.kontrolkalemi.com/10/Manual-Mk171.pdf

şeyy anlamadığım sey Ses incelesip kalınlasınca tanınmaz hale gelmezmi ? internet te google arattığımda vocoder diye bi devre buldum malzemeler çok fazla NE570N İle yapılmış .

şeyy anlamadığım sey Ses incelesip kalınlasınca tanınmaz hale gelmezmi ? internet te google arattığımda vocoder diye bi devre buldum malzemeler çok fazla NE570N İle yapılmış .

vokoder olayının tarifi bayagı zor. sesini degiştirebilirsin vokoderla. genelde bilgisayar oratamına baglı bir program (DAW) ile ona eşlik edecek bir klavye yardımı ile her bastıgın notaya karşılık sesin farklı karakteristikde cıkacaktır.

yukarıda verdigim linki incelersen devre basit ve ucuz bir devre.

bu arada tam olarak ne yapmak istiyorsun nerede nasıl şekilde kullanmak istiyorsun onu tarif edersen daha iyi yardımcı olabilirim.

mesela mikrafondan konustugumzda potları çevirerk ses farklı bir şey olucak illa 10 veya5 pot olması gerekmez resimde olan gibi verdiğin linkteki devreyle uğrasıcam fakat baskı devre yokmu ? Teşekkürler

pdf dosyasını yazdırdm yarın fiyat çıkartıp entegreler varmı arastırcağm

Moderatör tarafında düzenlendi:
ht 8950 yi biraz araman gerekebilir.

bilgisyar ortamı kullanarak kayıtişleri ile ugrasıyorsan bu devrelere ihtiyacın yok.

oyle programlar var fakat hiç uğrasasım gelmiyor önceden pc ile ilgilenyodum bi meraktır gidiyorum . ortalama fiyat nekadr dır veya nerede bulunabilir internetten sipariş imkanım varmı ?

arkadaş ses ton değil değiştirme , tannınmaz hale gelmeyi söylüyor lm1036 ile yapılacak bir şey değil

Yapmak istediğim, Hani filmlerde ses tanınmaması iin Robot gibi ses çıkartır O tür.

Forum istatistikleri

Konular
128,320
Kullanıcılar
450,156
Son üye
oguz24

Yeni konular

Geri