sahne aydınlatması için yardım

Nahit_Bey

Üye
Slm arkadaşlar bizim hastanede mevcut olan konferans salonunda sahne için sahnede bulunan konuşmacıyı takip eden yani ortam karanlık iken konuşmacı sahnede gezerken bile onu takip eden bir tür aydınlatma cihazı için nasıl bir aydınlatma gerecini nerden ve nasıl temin edebiliriz tşk.ler

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
bulunduğun şehirde elektrik elektronik ürünleri satan bir mağazaya veya çarşı pasajına git ben adanada cemal gürsel cad bulunan elektrik ve elektronikcilerin bulunduğu yere gidiyorum herşeyi buluyorum.eğer örnek görmek itiyosan sana yakın bir gazino bar veya pavyona git gör :D yalnız yakalanma damsız girilmiyosa izin al söyle anlayışlı olacaklarına eminim :D

elektrik veya elektronik malzeme satışı yapan dükkanlar veya küçük firmalardan temin edebilirsin.

yavuz 31 ukalalık yapmana gerek yok işine bak sen

yavuz 31 ukalalık yapmana gerek yok işine bak sen

hayatımda hiç bir zaman ukalalık yapmadım sizin latife ve izahat anlayışınız farklı galiba farklı anlayışınıza binaen özür dilerim.

sahne aydınlatması elbetteki gazino bar ve discolarda hazır olarak bana örnektir adana atatürk cad bulunan medusa disco dan örnekler alarak ssk konservatuvar sahnesinde uygulamış ve bir çok okul da örnek sergilemişimdir ancak neden bukadar hırçınlaşarak bu kelimeleri sarfettiğinize anlam veremiyorum yarın adana sosyal ev yanında bulunan kısmet plastiğin kompanazasyon panosunda çalışacağım ve bu beni biraz güldürmekte ve korkutmaktadır hayatımda hiç bir zaman bana kullandığınız kelimeyi başkasından tarafıma kullandırmadım yardım etmek istediğim bu konuda aldığım üzücü tepki karşısında sizi kınıyor hakkımı helal etmiyor ahirette bu hakarat karşısında duyduğum üzüntünün tarafıma tas tamam verilmesini cenabı haktan diliyorum. tekrar özür dilerim

Slm arkadaşlar bizim hastanede mevcut olan konferans salonunda sahne için sahnede bulunan konuşmacıyı takip eden yani ortam karanlık iken konuşmacı sahnede gezerken bile onu takip eden bir tür aydınlatma cihazı için nasıl bir aydınlatma gerecini nerden ve nasıl temin edebiliriz tşk.ler

Slm arkadaşım ,
Sahne-Takip-ve-Spot-Isiklari
Bilği amaçlı verilmiştir .
sayğılarımla...

cok tşk ederim ilgilerinizden dolayı arkaplan verdiğin linkde aradığım cihazı buldum saygı ve sevgilerimle..

bulunduğun şehirde elektrik elektronik ürünleri satan bir mağazaya veya çarşı pasajına git ben adanada cemal gürsel cad bulunan elektrik ve elektronikcilerin bulunduğu yere gidiyorum herşeyi buluyorum.eğer örnek görmek itiyosan sana yakın bir gazino bar veya pavyona git gör :D yalnız yakalanma damsız girilmiyosa izin al söyle anlayışlı olacaklarına eminim :D

kOptum dai lugat gibi açık ve nett olmuş :DDDDDD

Forum istatistikleri

Konular
128,381
Kullanıcılar
450,262
Son üye
EminFurkan

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri