sabit telefon olmadan internet bağlantısı

telefon hattı almadan adsl bağlantısı var quiknet fiberoptik ile oluyo yalnız bu Şebeke şu an belli sitelerde mevcut hızlı ve telefon hatttı yok sabit ücret yok bulunduğun veya yakın bölgede gizmet varmı quiknet internet sitesinden kontrol edebilirsin

uydu internetinde
normal internet ten inmeyecek
terabaytlık datalar için , adsl - isdn - veya normal telefon modeminden nete bağla nıp datayı istiyorsun. cps koordinatlarını giriyorsun sana daha doğrusu bulunduğun ile uydu üzerinden şifrelenmiş data yollanıyor...

arkadaşlar ben de şöyle bişey hatırlıyorum elektrik hattı üzerinden internet bağlantısı yapılabilecek diye ama nerden kaynak aldığımı hatırlıyamadım.
kardeş sölediğin sistem var ve çalışıyor
kullananlardan birisi EUAŞ .
elektrik santralleri şuan için 154000volt üzerinden telefon kullanıyor.
diğerleri ni boşver. devletinde artık türkmalı olmayan telekom yerine sölediğin sistem için çalışmaları var...

arkadaşım googledan uyduneti araştırırsan yeterli bilgiyi bulursun

kablo tv nin sunduğu internet var şahsen benim kullandığım da uygun ve gayet hızlı eğer sizin orda kablo alt yapısı varsa yy netten hada iyi sadece farklı bir modem alıyorsunuz
uydunet "gerçek internet" link te detaykı bil var

artık 3G ile birlikte adsl den oldukça hızlı interneti cep telefonu vasıtasıyla diz üstümüzden heryerden kullanabileceğiz cokta pahalı olmayan bi fiyata

--------------------------------------------------------------------------------

otomasyon
1000 derdim olsun telekomla işim olmasın..adama illalah ettiren bir müesese.aslında yapılabilir bir altyapı telefonsuz internet bağlantısı ancak para hoş geliyor adamlara..bende internet bağlattım evde tel yok ancak krone bağlantılarında haliyle telefon hattı açtırman gerekiyor.ve sabit para ödüyorum.bu ülkede tek bir ağızdan birlik olup ses çıkmayacağı için şimdilik kazık yemeye devam arkadaşlar....(telekom için ağır konuştum biliyorum ama bilinmesini isterimki sözlerim burada çalışan ve "karar onay" mekanizması içinde olmayanları dışarda tutuyorum.yanlış anlaşılmasın.sözlerim asıl tepedeki baronlara)

arkadaşlar ben kendi evimde kablolu TV yayını üzerinden internet hizmeti alıyorum hemde çok hesaplı Eğer bulunduğunuz bölgede kablolu YV yayını varsa unun üzerinden alanbiliyorsunuz ....

TTelekom satılırken anlasmalar arasında yıllık su kadarlık yatırım yapmak sartı varmıs yanı TT her sene belırlı bır mıktarda alt yapı hızmetı saglamak zorunda... aynı zamanda da su an sırketımız bunyesınde adana mersin bölgesinde TT um telefonsuz ınternet baglantısı hızmetını sunabılecegı altyapı calısmaları yapılıyor... kabloları tunellerı ve baglantı dugum blokları yerlestırılıyor... ama ne zaman hayata gecer bu proje bılmıyorum ama plotbolge olarak bu bolgede bu ıstegımızın gerceklesmek uzere oldugunu mujdelemek ısterım ...
saygılarımla...

Forum istatistikleri

Konular
128,501
Kullanıcılar
450,491
Son üye
gokhantuna

Yeni konular

Geri