sabit telefon olmadan internet bağlantısı

volky

Üye
slm arkadaşlar telefon bağlantısı yaptırmadan internete bağlanabilirmiyim bağlanabilirsem ücretlendirmesi nasıl olur bilgisi olan varsa paylaşabilirmi? telefon bağlantısı derken sabit telefondan bahsediyorum:

sabit telefon hattı olmadan internete bağlanamazsın ancak cep telefonu üzerinden bağlanırsın buda pahalıya mal olur
yanlış haber almadıysam duyduğuma göre telekom telefon kullanmadan sadece internet kullanmaya olanak sağlıyacakmış yani telefonun sabit ücretinden kurtulacaz zaten ailede hepimizin cep telefonu var sabit telefonu kullanmıyoruz boşu boşuna her ay sabit ücret ödemek zorunda kalıyoruz sırf internet için

cep telefonunu bilgisayarla entegre edebilirsen gprs üzerinden internete bağlanabiliyorsun sadece gprs fiyatı ödeyerek geçmiş zamanda gprs in yaygınlaşması için üçretsiz veriyorlardı o zaman arkadaşlar sömürüyordu interneti :)

aslında telefon hattı bağlanmadan internet bağlatılabilir hatta bir kullanıcı bu konnuda mahkemeye başvurmuştu ve türk telekomun savunması masrafların bu şekilde karşılandığı falan filan diye . ama normalde telefon hattı bağlanmadan internet hattı verilebilir ama bizim ülkemizde buna yanaşan yokk işin doğrusu

sonuçta teknik olarak türk telekomun altyapısı kullanacağı için telekoma el mahkum o da artık özel olduğu için yapılacak kampanya telekom için faydalı olmadıktan sonra yapmaz :D... devlet dürterse belki fakat şu seçim arefesinde (hatta sonrasında) ondanda umudum yok....

saygılarımla....

hayır telefonsuz internet olmuyo cep telefonunda anca olabilir ama evinde telefon yoksa komşudan interneti ortak çekebilirsin böylece kendi evine telefon almamış olursun :))))

arkadaslar telefonsuz ınternet var ama uydu ınternetı arastırın uygun fıyata ınternet kullan

ya bu kanlo net fakan var kablolu yayın yapan yerlerde birde uydu üzerinden oluyor uydu kartıyla ama onun ayrıntısını bilmiyorum

sayın arkadaşlarım. telekomda çalışan bir arkadaşın aldığı duyumlar doğrultusunda yakın zamanda sadece internet kullanımı için hat çekimi yapılacak. müjdemi isterim artık.

kimi arkadaşlar atıyorsun diyebilir. fakat yakında hep beraber görürüz...

vatana millete hayırlı uğurlu olsun...
saygılarımla...

Forum istatistikleri

Konular
128,245
Kullanıcılar
450,052
Son üye
Fatihkaya00

Yeni konular

Geri