s7 1200 eğitim videosu elinde olan ?

hkn_blt

Üye
Merhabalar elinde s7 1200 eğitim videosu olup paylaşmak isteyen arkadaşlar varmı acaba? Cüzi bir miktarda olsa ücret ödeyebilirim.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Ücret ödemeyi kimse istemez ama napalım.Kimsede paylaşımcı ruhu yok herşey ticarete dökülmüş. İnanıyorumki bu forumda elinde butür eğitim videoları olan birçok insan vardır.Belki insafa gelirlerde paylaşırlar sadece benim değil herkezin faydasına olur diye böyle bir mesaj yazım.

Bu forumun amacı zaten bu. Herkes elindeki bilgiyi ve dökümanı payaşsın ve memlekete faydalı olsun diye kuruldu. Dökümana da para istemek çok saçma. Belki o eğitim dökümanı için firmaya para vermiş olabilir. Ama bu dökümanı buraya verme zorunluluğuda yok. Kaldı ki dökümanı bu forum üzerinden satmaya ve ticari kazanç sağlamayada hiç hakkı yok.

burdan paylaşsanız isteyen çok olur diye tahmin ediyorum

Buradan paylaşabilirseniz diğer arkadaşlarda yararlanabilir..

ama özel bir kursa ait dökümanı paylaşmam doğru olmaz. ben hazırlamadım sonuçta içerği!:oops:

Forum istatistikleri

Konular
128,397
Kullanıcılar
450,282
Son üye
emrekrtd11

Yeni konular

Geri