Sıvacının kapattığı anahtar kasası

nusret45

Üye
Arkadaslar sivaci anahtar kasalarimin bazilarini kapatmis simdi bulamiyorum bunun icin ne yapmaliyim yardimci olurmusunuz

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Ben çok eskiden boyle durumlarda kablo borusuna su basardim duvarda nem olusturur bulurdum tabi bu yontem 20 sene once idi :)

Biliyorum boya yapildigi icin suda basamiyorum

Boya yapildiysa isiniz çok zor kolayliklar dilerim

Duvar icindeki boruları tespit eden cihazlar var diye hatırlıyorum arastirmanizi tavsiye ederim birde kablo kılavuzu ile vurdurarak sesleri dinleyin belki faydası olur

Bilibili tarzi bir dedektor vardir mutlaka,biraz nette arastirin derim.

Peki sagolun

Anahtar kasasinin yerini az cok kestirebiliyorsan bi pense vb biseyin arkasiyla duvara bi iki vur.cikan seslerden anlayabilirsin.ytong veya betonda tok bi ses cikar ama alciyla dolan bi yerde ince bi ses cikar ordan anlayabilirsin

bence sıvacıyı bulup bir temiz dövün. sonra kırdırıp buatları ortaya çıkarınca tekrar sıvatıp boyatın. para da vermeyin. öyle öküzlük mü olur beyim?

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri