Rezistans ile suyun sıcaklığını sabit tutma

makineme format attım resim çekemiyorum, güzel insan, kedi canlara (benimkisi melek oldu) eğer istersen; soba gibi çalışan bir ampul var, bir zamanlar almıştım artık kullanmıyorum 150 watt civarı filan olması lazım. ben göndereyim sen sadece lambayı darbeden filan koru yeter. fena halde ısıtır. ben soba-ısıtıcı filan kullanmıyorum. penceremin bir tanesi açık uyuyorum. bir geçen hafta soğuklarda pencereyi kapatmıştım. en son sobalı evi 30 yıl filan önce gördüm. kötü alışkanlık işte ben üşümüyorum. ama kedim ve köpeğim için onların odasında eskiden ısıtıcı koyardım. kedim melek oldu artık köpeğimle beraber uyuyorum.
eğer resimdekinin aynısını sana göndereyim. ama marka filan yok çünkü bilmiyorum. buldum denedim çalışıyor. bir de porselen duyda kullan lütfen
1677093105734.png

makineme format attım resim çekemiyorum, güzel insan, kedi canlara (benimkisi melek oldu) eğer istersen; soba gibi çalışan bir ampul var, bir zamanlar almıştım artık kullanmıyorum 150 watt civarı filan olması lazım. ben göndereyim sen sadece lambayı darbeden filan koru yeter. fena halde ısıtır. ben soba-ısıtıcı filan kullanmıyorum. penceremin bir tanesi açık uyuyorum. bir geçen hafta soğuklarda pencereyi kapatmıştım. en son sobalı evi 30 yıl filan önce gördüm. kötü alışkanlık işte ben üşümüyorum. ama kedim ve köpeğim için onların odasında eskiden ısıtıcı koyardım. kedim melek oldu artık köpeğimle beraber uyuyorum.
eğer resimdekinin aynısını sana göndereyim. ama marka filan yok çünkü bilmiyorum. buldum denedim çalışıyor. bir de porselen duyda kullan lütfen
Ekli dosyayı görüntüle 95922
Sağolasın abim, düşünmen yeter. Birgün lazım olur ummadığın zaman karşına yardıma ihtiyacı olan bir can çıkar belli olmaz o zaman kullanman gerekir düşünmen yeter. Ben evin içine birisi hariç diğerlerini alamıyorum maalesef sayıca biraz fazlalar kızlarım da önümüzdeki aylarda doğum yapacaklar. İçeri aldığım da miğdesinden hasta kendi başına dışarıda yaşama ihtimali yok. Haliyle diğerlerine üzülüyor insan. Vermiş olduğunuz fikirler ile fazlasıyla yardımcı olup işimi kolaylaştırdınız. Çıkma mutfak dolabı var elimde onu kullanacağım kapaklarının olduğu yeri komple kapatıp kapı açacağım. İki raflı olduğu için iki rafa da ayrı koymam lazım kedilerin daha rahat edeceğini düşünüyorum çünkü bazıları geçinemiyorlar arada. O yüzden halı altı ısıtıcısı tam uyacak gibi.

Ustam ne gibi birşey yapılabilir aklıma başka birşey gelmedi. Kapıyı açtığımda içeri girmek istiyor hayvanlar. Soba biraz duvar kenarında sobayı yaktığımızda hepsi gelip duvar kenarına yatmaya çalışıyor. Böyle yaptıklarında insan üzülüyor ister istemez. Çoğu yavru birde daha. Benim aklımda olan sadece geceleri çalıştırmak idi. Su ısınana kadar çok güç çeker ondan sonra yavaş yavaş ısıtır diye planlanmıştı ama burda en verimlisi suyun sıcaklığı düşünce değil de sanki kulübenin içerisindeki sıcaklığın düşünce sistemin devreye girmesi.
Elektrikli battaniye ile istediğiniz yapabilirsiniz? Hem Ucu hem kullanısli.

pardon geçen sene neredeydiniz? konu hortlatma merakınız nereden gelmekte? yoksa bu konuda uzman mısınız?
Baktım geçen seneden beri ürettiğin fikir bir arpa boyu yok bende Bi fikir ortaya attım. Formun maydanozu sizsiniz herhalde... Eline telefonu almışsın milletin yazılarının altına olur olmadık yorum yaparak catiyorsun. İşine bak.

Baktım geçen seneden beri ürettiğin fikir bir arpa boyu yok bende Bi fikir ortaya attım. Formun maydanozu sizsiniz herhalde... Eline telefonu almışsın milletin yazılarının altına olur olmadık yorum yaparak catiyorsun. İşine bak.
canlar ısıtılacak güzel insan, onlar yavru iken hani çiş dediğimiz olayları var, belki siz bilmezsiniz. halı altı ısıtma ve ısıtıcı ampul tavsiye etmişim. hatta ampulü göndermeyi bile önermişim. elektrikli battaniye insan canlısına bile yatarken kapatınız uyarısı yapılırken, kedi canlısı kapatma düğmesine de basar değil mi? ha bu arada forumun delisi benim, gördüğüm her şeye tuzluk elimde laf yetiştiriyorum. hayırlı işler.

canlar ısıtılacak güzel insan, onlar yavru iken hani çiş dediğimiz olayları var, belki siz bilmezsiniz. halı altı ısıtma ve ısıtıcı ampul tavsiye etmişim. hatta ampulü göndermeyi bile önermişim. elektrikli battaniye insan canlısına bile yatarken kapatınız uyarısı yapılırken, kedi canlısı kapatma düğmesine de basar değil mi? ha bu arada forumun delisi benim, gördüğüm her şeye tuzluk elimde laf yetiştiriyorum. hayırlı işler.
Belli belli saksıyı kullanmayı dene. Battaniyeye termostat takabilirsin mesla. Senin önerdiğin ampul kulübenin altına yerleşmeyecegine göre battaniyeyi de yan duvarlara koya bilirsin. Bay maydanoz

Belli belli saksıyı kullanmayı dene. Battaniyeye termostat takabilirsin mesla. Senin önerdiğin ampul kulübenin altına yerleşmeyecegine göre battaniyeyi de yan duvarlara koya bilirsin. Bay maydanoz
son sözcüklerin bay marangoz olacaktı herhalde, seninle laf dalaşına girmeyeceğin, elimdeki tuzluğun içindeki tuzu senin gibiler için ziyan edemem. hem bende saksı yok, yaratanın verdiği bir kafatası var, siz saksınıza iyi bakın.

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,961
Son üye
omr70

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri