Resimdeki malzemeler??

downunder

Üye
Arkadaşlar öncelikle herkeze merhabalar,

Ekteki resimdeki malzemelerin yada buna benzer malzemelerin teknik olarak isimleri yada standartları var mıdır ? Bu konu hakkındaki fikir ve önerilerinizi paylaşırsanız memnun olurum.Herkese iyi çalışmalar & hayırlı işler

Yönetici Notu: Paylaşılan fotoğraf, fotoğraf paylaşım sitesinden silindiği için kaldırılmıştır.

hocam bunlar bır nevı soket onun kapalı yapılmasının amacı koruma yane temas olmasın dıye ben onlara jak yada soket dıyorum ....saygılar

soketler "terminal soket" diye geçiyor.Sanırım sizinkiler büyük boy.Düz olanlar erkek,diğerleri dişi .( bu erkek dişi tabiri hep garibime giderdi ama,yabancılar da öyle diyor ve sanırım teknik adı da bu) . Dış kılıflarını bilmiyorum.

soketler "terminal soket" diye geçiyor.Sanırım sizinkiler büyük boy.Düz olanlar erkek,diğerleri dişi .( bu erkek dişi tabiri hep garibime giderdi ama,yabancılar da öyle diyor ve sanırım teknik adı da bu) . Dış kılıflarını bilmiyorum.

Mustafa senin mesajından yola çıktım güzel bişiler buldum çok sağolasın.

Birisinin ismi : terminal
Diğeri ise : konnektör

merak eden olursa MESA OTO ELEKTRİK - Terminal Konnektör burdan bakabilir.Tşk ederim.Kolay gelsin

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,981
Son üye
Muhammeddt

Yeni konular

Geri