programlama kablosu

mef3000

Üye
zelio sr2d101bd akıllı röleyi programlama için gerekli olan kablonun sipariş numarası nedir?hangi kabloyla programlanır?

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Salam.

Haberleşme üçün SR2 USB01 kablosu var, amma windows 7 ultimate 64 bit-le haberleşdire bilmirem.
Yardımınıza ehtiyacım var.

Salam.

Haberleşme üçün SR2 USB01 kablosu var, amma windows 7 ultimate 64 bit-le haberleşdire bilmirem.
Yardımınıza ehtiyacım var.

aleyküm selam kardes...

sr2usb01 kabloyu haberlestırebılmen ıcın ılk once yazılımının sisteminle uyumlumu kontrol et eger yazılım sıstemınde calısıyor ıse kablonun 64 bit driverini bul ve işletimsistemime yükle eger aygıt yöneticinde görünür ise haberleşiyosun demekdir.

windows 32 bit-le haberleşmede problem yox, sadece olaraq 64 bite uygun driver tapa bilmirem. Schneider ve Telemecanique sitelerini arasdirdim. netice=0...

SR2 USB01 kablosunun fiyatını bilen varmı Arkadaşlar, Bilen varsa yazsın lutfen...... Saygılarımla............

arkadaşlar kolay gelsin. schneider marka zelio SR3 B261BD modelini kullanıyorum. plc programını atmam için kablom mevcut fakat programda comminucation kısmında sadece "com port 1" var bağlantıyı sağlamak için bildiğim kadarıyla com29 olması gerekiyor. 64 bit için driverlar var fakat 32 bite göre yok forumlarda okuduğum kadarıylada 32 bit için herhangi bir driver yüklemeye gerek yokmuş ama ben bağlanamıyorum :S windows7 started yüklü. yardımcı olursanız çok sevinirim.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,189
Kullanıcılar
449,957
Son üye
sezercakmak

Yeni konular

Geri