PLC, Scada ve çizim programlarını kullanabileceğim Notebook önerileri

ferrell

Üye
Arkadaşlar Merhaba,
Ben Otomasyon işlerinde kullanacağım notebook almak istiyorum. Aklımda Dell Latitude E55XX, E64XX serisiden birini almak var. Sizin önerileriniz nelerdir ? Bütçem 1200tl, 1800tl.

benim tavsiyem rakamların sağ köşede bulunduğu bir klavyesi olsun.O fiyatlara iyi birşey alırsınız zaten.

Başka önerileriniz varmı arkadaşlar ?

Arkadaşlar Macbook lar bu işler için uygunmudur sizce ?

BEN DELL N5110 KULLANIYORUM. STEP7 MICROWIN8 V4.0 YUKLU. SIMATIC STEP 7 V5.5 YUKLU. WINCC FLEXIBLE 2008 YUKLU. HEPSIYLE SORUNSUZ ÇALIŞIYORUM. AYRICA DELTANIN WPLSoft 2.12 YUKLU TECO SKWorkshop YUKLU SORUNSUZ ÇALIŞIYOR..MITSUBİSHİ MELSOFT YAZILIMINIDA YUKLUYECEM YAKINDA. BAŞKA YAZILIMLARDA YUKLU. 20-30 İNTERNET SITESINIDE AYNI ANDA ACIYORUM BU YAZILIMLAR ÇALIŞIRKEN BIRDE BAZEN AUTOCADDE AYNI ANDA ÇALIŞIR VAZIYETTE OLUYOR VE 10 TANE PDF DOSYASININDA AÇIK OLDUĞUNU DUŞUN..BENCE GAYET GUZEL. TAVSIYE DERIM..

lenovo asus dell bu 3 markadan biri almanı öneririm

Merhaba.Grafik uygulamalarında hiç sıkıntı çekmemeniz için benim önerim,ekran kartının GTX 670 MX,GTX680M'li modellerinden birisi olmasıdır.Örneğin alt modeller GTX660M' de yüksek grafik uygulamalara uygundur,ancak fazla enerjiye karşı daha düşük bir performans gösterir.GTX675M' de eski teknolojilidir,ancak 256 bit olduğundan GTX660M'ye göre biraz daha iyidir.

Yani ekran kartı olarak performans konusunu iyiden en iyiye doğru sıralarsak; GTX 670MX (192bit yeni teknoloji), GTX 675M (256biteski teknoloji), GTX 675MX (256bityeni teknoloji), GTX 680M (256bit yeni teknoloji)'li ekran kartına sahip notebook alırsanız grafik konusunda ayrıca da bir sıkıntı çekmezsiniz.

Marka olarak lenovo veya dell'i ayrıca öneririm.Ekran kartı olmazsa olmaz bir şart olarak,asla anakartın içinde (Onboard) olarak da yer almamalıdır,ayrı olarak,anakarttan tam bağımsız olarak mutlaka çalışmalıdır.Yani anakartın işlemcisi,bu özel grafik işlemler için ortak şekilde de kullanılmamalıdır,bağımsız bir kanalda,ana işlemciden bağımsız olarak grafik işlemlerini kendi başına yapabilmelidir.İyi bir performans alınmasının en önemli şartı da en baştan isteğe bağlı olan bir seçimle bu olabilir.Kolay gelsin.

Forum istatistikleri

Konular
128,245
Kullanıcılar
450,052
Son üye
Fatihkaya00

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri